Реєстрація на участь в інтеграційних заходах у форматі "Світове кафе"
Протягом вересня-жовтня 2017 року у громадах Харківської, Запорізької та Дніпропетровської областей за підтримки Українського Фонду Соціальних Інвестицій пройдуть стратегічні заходи на тему "Як ми разом можемо зробити нашу громаду заможною?" за інноваційною методологією “Світове кафе”.

Заходи мають на меті мобілізувати ВПО, місцевих активістів, представників органів місцевого самоврядування (ОМС) та державних структур для налагодження діалогу, пошуку оптимальних шляхів для розвитку громади, зародження, впровадження та подальшої підтримки громадських ініціатив завдяки місцевим та зовнішнім ресурсам.

Світове кафе - всесвітньо відома технологія, яка дозволяє створити майданчик для обміну досвідом, планування і створення нових творчих ідей і продуктів в групах будь-якого розміру. Результати роботи заходу у форматі “Світове кафе” надихають учасників на діалог, на зміни, дозволяють генерувати нестандартні ідеї та рішення, формувати пріоритети для спільних дій. Комунікація вибудовується за такою схемою: вітальне слово, ознайомлення із правилами роботи кафе, робота у малих групах за столиками, обмін столиками, презентація результатів кожного столу і підведення підсумків

Якщо Ви зацікавлені в участі в одному з цих заходів у своїй громаді, просимо зареєструватися. Після реєстрації Ви зможете отримати більш детальну інформацію про програму, час та місце заходу.

Оберіть, будь ласка, свою громаду з переліку *
Прізвище та ім'я *
Your answer
Місце роботи
Your answer
Посада
Your answer
До якої сфери можете себе віднести *
Контактний номер телефону *
Your answer
Адреса електронної пошти *
Your answer
Які найчастіше труднощі виникають у Вашій громаді в контексті її розвитку? *
Your answer
В яких сферах життя Вашої громади, на Вашу думку, невеликі спільні зусилля можуть дати помітний соціально-економічний ефект? *
Your answer
В розвитку та навчанні яких навичок, що будуть корисні для розвитку Вашої громади, Ви маєте нагальну потребу? *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms