Презентація книги Лесі Орляк «Ти зробив усе, що зміг»

Запрошуємо 13-го травня о 11:30 до Могилянської бібліотеки на зустріч з Лесею Орляк та презентацію її книги спогадів «Ти зробив усе, що зміг». Олександр Орляк – службовець 128-ї гірсько-піхотної бригади, служив з серпня 2014-го. Могилянці підтримували 128-му гірсько-піхотну бригаду, як і багато інших, від початку російсько-української війни 2014-го. Олександр загинув в бою у лютому 2015-го. Леся Орляк написала книгу спогадів про свого сина.
Авторка писала про те, що знає, у місцях, що стосуються перебігу боїв, покладалася на розповіді свідків. Замість піднесеної цитати про долю країни, назвою вибрала слова, звернені до Олександра. Передмову до повісті написав брат Олександра, журналіст Андрій Орляк. За словами пані Лесі, у книзі висвітлено готовність до самопожертви і безкорисна любов до Батьківщини.
Приходьте почути історію одного з воїнів, що захищали і захищають Україну, і дізнатися про створення книжки. До розмови запрошені: Леся Орляк – письменниця, Василь Ванчура – директор тернопільського видавництва «Джура».
Усім гостям обіцяємо тепле спілкування на серйозні теми у затишній атмосфері Могилянської бібліотеки (читальна зала 22 Бібліотеки Антоновичів).
Подію організовано за підтримки Міністерства молоді та спорту України.
Просимо зареєструватися на подію :)
Увага! Час події було змінено - зустріч відбудеться об 11:30.
Email address *
Ім'я та прізвище *
Your answer
Звідки Ви дізналися про подію?
Ваше запитання до авторки?
Your answer
Я даю згоду на обробку моїх даних для покращення майбутніх подій в Бібліотеці (дані не передаються стороннім особам та використовуються лише з некомерційною метою) *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy