Вивчення їдишу онлайн з Українською асоціацією юдаїки у 2021-2022 навчальному році
Sign in to Google to save your progress. Learn more
У 2021–2022 навчальному році Українська асоціація юдаїки продовжує роботу курсів їдишу й розмовного клубу, організованих у межах їдиш-проєкту УАЮ за підтримки Єврейської теологічної семінарії Америки.
Бажаєте вивчати мову євреїв Східної Європи, щоб читати в оригіналі класичні твори єврейської художньої літератури, рідкісні документи й газети? Прагнете відтворити зв'язок із маме-лошн своїх дідусів і бабусь? Цікавитеся мовою й культурою їдиш, що нероздільно пов’язані з історією українських земель? Хочете долучитися до світової спільноти їдишистів? Тоді ці курси – саме для вас.
Заняття проводитиме Олександра Уралова, перекладачка з їдишу, наукова співробітниця Центру досліджень історії та культури східноєвропейського єврейства, викладачка їдишу на сертифікатній програмі з юдаїки в НаУКМА у 2018–2020, викладачка їдиш-проєкту УАЮ у 2020–2021.
Курс їдишу для тих, хто продовжує навчання – заняття розпочато, наразі триває донабір у групу. Курс відкритий для студентів(-ок), які вивчали їдиш щонайменше упродовж одного року. У межах курсу відбудеться окремий блок занять, під час якого студент(к)и випробують себе в читанні й перекладі рукописних оригінальних документів, написаних їдишем. Курс розпочався 12 жовтня 2021 і триватиме приблизно до середини червня 2022. Заняття проходять онлайн у вівторок і середу о 17:00 через застосунок Zoom. Слухачі отримують усі навчальні й додаткові матеріали. Після завершення зимового і літнього семестрів студенти складуть іспит і отримають сертифікати з інформацією про кількість прослуханих годин, рівень й оцінку.
Крім того, у грудні 2021 року поновлюються заняття розмовного клубу їдишу для тих, хто вже має певні знання та хоче поглибити розмовні навички. Плануються зустрічі двох рівнів: для тих, хто продовжує навчання (цільова аудиторія — ті, хто вивчав їдиш не менш ніж упродовж одного року) і просунутого. Під час карантину зустрічі клубу відбуватимуться онлайн, двічі на місяць, через застосунок Zoom.
Участь у розмовному клубі та навчання на курсах безкоштовні. Для участі у курсах з їдишу та розмовному клубі, будь ласка, зареєструйтеся нижче. Після реєстрації вам буде необхідно пройти короткий тест і співбесіду з викладачем. Кількість місць у групах обмежена, набір на курси триває до заповнення груп.
Прізвище, ім’я, по батькові *
Дата (повна) і місце народження *
Телефон *
E-пошта *
Наявна освіта або місце навчання, якщо Ви студент/ка *
Місце роботи та посада (якщо є) *
Ви хочете записатися на: *
(Заняття курсу їдишу для продовжуючих розпочато, набір завершено)
Required
Чи знаєте Ви гебрайський алфавіт (умієте читати та писати літери)? *
Чи вивчали Ви раніше їдиш? Якщо так, то де і якого рівня досягли? *
Якими мовами Ви володієте і на якому рівні? *
Яке значення має для Вас вивчення їдишу? *
Опишіть якомога повно свою мотивацію
Чи бажаєте Ви отримувати розсилку новин зі світу єврейських студій від Української асоціації юдаїки? *
Required
Чи бажаєте Ви дізнатися про можливості членства в Українській асоціації юдаїки? *
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy