Анкета участника тренінгу "Правдиве радіо"
Учбово-методичний центр захисту прав людини HRTC в рамках проекту «Правдиве радіо» запрошує активних громадян, насамперед молодь, з Миколаєва і Миколаївської області до участі в тренінгу для волонтерів, які працюватимуть з людьми похилого віку під час парламентських виборів 2019 року в Україні.
Тренінг відбудеться 10-11 липня 2019 року в Миколаєві. Учасники заходу отримають навички освітньої роботи з пенсіонерами для залучення осіб похилого віку до спостереження і виявлення порушень виборчого законодавства.
Учасники заходу дізнаються про новітні методи збору, обробки та розповсюдження інформації. Тренери поділяться навичками проведення моніторингових досліджень та кампаній, а також досвідом роботи в сфері захисту прав людини, протидії корупції та забезпечення чесних і прозорих виборів. Учасники тренінгу обміняються досвідом та ідеями, візьмуть безпосередню участь в розробці навчальних кейсів на основі реальних історій про порушення виборчого законодавства. Найбільш успішні учасники отримають можливість розробити власну радіопередачу і провести її у прямому ефірі одного з миколаївських радіоканалів.
Ім'я та прізвище *
Your answer
Дата народження *
MM
/
DD
/
YYYY
Місце роботи або навчання, посада *
максимальное количество символов 250
Your answer
e-mail *
Your answer
Tел., сайт або акаунт у соцмережах *
Your answer
Чому Ви вирішили взяти участь у цьому тренінгу?
максимальное количество символов 500
Your answer
Досвід громадської діяльності
максимальное количество символов 500
Your answer
Якщо Ви з іншого населеного пункту, крім Миколаєва, - вкажіть, чи потрібне Вам проживання в готелі і очікуваний розмір компенсації за проїзд
можете указать вид транспорта и ориентировочную цену билетов
Your answer
Дякуємо! Місце проведення заходу, порядок розміщення учасників, нарахування компенсацій за проїзд і проживання, а також інші питання логістики заходу будуть повідомлені відібраним учасникам.
http://hr-advocacy.mk.ua/
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service