СТАЖУВАННЯ “BIZNES WEEK WOMEN”, 06-12 вересня 2015 року
ФУНДАЦІЯ CENTRAL EUROPEAN ACADEMY STUDIES AND CERTIFICATION, М.БИДГОЩ (ПОЛЬЩА)
у співпраці з мережею
АКАДЕМІЧНИХ ІНКУБАТОРІВ ПІДПРИЄМНИЦТВА (AIP), М. КРАКІВ
в рамках проекту BUSINESSWEEK-2015
ОГОЛОШУЮТЬ НАБІР УЧАСНИКІВ СТАЖУВАННЯ
“BIZNES WEEK WOMEN”

Для участі в проекті необхідно заповнити реєстраційну анкету до 1 липня 2015 року включно.
Детальну інформацію про перебіг проекту, лекторів та Анкету можна отримати, надіславши запит на отримання на адресу poland.bw@gmail.com з приміткою запит анкети bw_krakow.

Контактна особа: Лілія Гайдученко, +380630321952,+380500756225Прізвище та ім'я *
Дата народження
MM
/
DD
/
YYYY
Місто проживання *
Контактний телефон *
E-mail *
Поштова адреса для відправки кореспонденції
Назва установи/фірми/організації
Напрямок діяльності
Ваша посада
Наявність діючої візи *
Наявність страхового полісу
Clear selection
Ви вегетаріанка?
Clear selection
Звідки ви дізналися про проект?
Clear selection
Просимо перед відправкою анкети ознайомитися з основними положеннями реєстрації та підтвердити реєстрацію в разі погодження всіх прописаних нижче пунктів.
1. Для участі у стажуванні необхідно надіслати скановану копію першої сторінки закордонного паспорту на електронну адресу poland.bw@gmail.com

2. Відправка заявки розглядається як попередня резервація місця. Замовник зобов*язується здійснити оплату за навчання по завершенні реєстрації учасників у встановлені організаторами терміни.
Лише після отримання коштів на рахунок банку, Ваші дані автоматично додаються до списку учасників стажування та розпочинається робота з опрацювання ваших документів.

3. Якщо учасник не матиме можливості взяти участь у стажуванні у вказаний термін є можливість перенесення участі на інший термін. Відсутність під час навчання без поважної причини, або без зазначення даних іншої особи, означає, що сплачені кошти поверненню не підлягають.

4. Організатори залишають за собою право скасувати або перенести навчання через не сформування навчальної групи або в результаті непередбачених подій. У разі скасування навчання кошти повертаються на рахунок клієнта у повному обсязі, або – якщо клієнт погодиться – йому буде запропонований інший термін навчання.

5. Вирішення всіх організаційних питань здійснюється через систему повідомлень електронної пошти або в телефонному режимі.

6. Вартість участі включає в себе: проїзд, проживання в двомісних номерах готелю Hotel SPA Farmona***, безкоштовний доступ до Internet в місцях навчання та проживання, дворазове харчування (сніданки та обіди), навчальна програма, роздатковий матеріал, диплом, культурна програма, інтеграційна та підсумкова вечірки, візова підтримка (без врахування візового збору).
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy