Регистрација за официјално отворање на Job Fair 2017
Бордот на Европски студенти по технологија (БЕСТ Скопје) Ве поканува на овогодинешното официјално отворање на Job Fair 2017 - саемот за вработување и кариера. Во склоп на отворањето се оддржува и нетворкинг настан, на кој студентите ќе имаат шанса да стапат во комуникација со претставниците од компаниите.

Датум на настанот: 03 април (понеделник)
Време: 12:00 часот
Локација: Амфитеатар на ТМФ


За било какви прашања или информации контактирајте не' на 071-507-449
или на email- bord@best.org.mk

Име и презиме *
Your answer
E-mail *
Your answer
Година на студии
Факултет *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service