Анкета учасника
Запрошуємо мешканців м. Хмільника до участі в одноденному тренінгу, який відбудеться у м. Хмільнику в суботу, 9 грудня 2017 року.

Якщо вам цікаво чому потрібно громадськості долучатися до бюджетного процесу на місцевому рівні, хто «витрачає» бюджетні кошти та за допомогою яких онлайн сервісів можна контролювати витрачання бюджетних коштів то просимо вас заповнити анкету.

Крім того, під час тренінгу ви зможете розібратись в структурі органів державної влади, місцевого самоврядування та їх повноваженнями, з’ясувати хто такі розпорядники бюджетних коштів та тендерні комітети.

Учасникам буде забезпечено харчування та роздаткові матеріали.

Тренінг буде проходити з 11:00 до 15:00 у Хмільницькій районній бібліотеці для дорослих.

Тренінг відбудеться в рамках реалізації проекту «Міський бюджет – бачу, розумію, контролюю», який реалізується Хмільницькою районною громадською організацією «ПРАВО» в рамках програми «Публічні бюджети від А до Я: інформування, активізація та залучення громадянського суспільства», що виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Партнерами в реалізації проекту виступають Центр аналізу місцевої політики, міськрайонна газета «Життєві обрії» та виконавчий комітет Хмільницької міської ради.

Email address *
Ваше Ім'я та Прізвище *
Your answer
Ваш номер телефону *
Your answer
Населений пункт, в якому ви проживаєте
Your answer
Ваш статус
Чому ви бажаєте взяти участь в навчанні?
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms