Zgłoszenia: Od bezsilności do sprawczości – warsztaty z nieposłuszeństwa obywatelskiego 
Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu "Od bezsilności do sprawczości  – warsztaty z nieposłuszeństwa obywatelskiego" w ramach 8. Festiwalu Myśli Abstrakcyjnej:
sobota 18.11, godz. 16:00, Otwarta Pracownia, ul. Jazdów 3/6

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona do 25 osób. Prosimy o świadome zapisy. Jeśli zrezygnujesz z udziału, daj nam proszę znać przynajmniej 48h przed warsztatami. Wtedy będzie jeszcze realna szansa, że ktoś skorzysta z Twojego miejsca. Dziękujemy!

O przyjęciu na warsztaty poinformujemy Cię mailowo w ciągu 24h od Twojego zgłoszenia.

Opis: Chociaż sprawiedliwość społeczna jest, zdaniem wielu, ideą utopijną, liczne przykłady pokazują, że dążenie do jej realizacji jest nieodzowną częścią życia politycznego. Podczas zajęć, dla których punktem wyjścia będą współczesne i historyczne przykłady nieposłuszeństwa obywatelskiego, spróbujemy określić czym jest ten rodzaj politycznej aktywności z perspektywy drugiej dekady XXI wieku.

Prowadzący: Artur Dzierkowski

PYTANIA:
halo@dzikibez.com

8. Festiwal Myśli Abstrakcyjnej  | 16-19 listopada 2023 | Osiedle Jazdów

"Nadzieja to siekiera"

dyskusje x warsztaty x utopie


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię *
Nazwisko *
Adres e-mail *
Nr telefonu *
DANE OSOBOWE: Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu w celach związanych z procesem zapisów na warsztaty, prowadzonych przez Stowarzyszenie Filmowe Dziki Bez z siedzibą w Warszawie, przy ulicy  Bukowińskiej 24A/17  [wymagane]
*
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy