Тренуємось на даху!
Тренування, яке було заплановане на 2-ге жовтня, переноситься на суботу, 9 жовтня о 9.00 ранку.
Проведе його тренерка з пілатесу, співзасновниця студії "Mind & Body" Ганна Терещенко. Щоб потрапити на зустріч з нею, будь-ласка, заповніть анкету: https://cutt.ly/FEWdzH3 - і чекайте на повідомлення у Вайбері/Телеграмі, в якому буде запрошення від адміністраторки центру напередодні, 8 жовтня.
Ті, хто вже зареєструвався, може повторно не записуватися.

Кількість місць на даху обмежена, тому записуйтесь на цікаві для вас заходи заздалегідь і заповнюйте форму повністю. Якщо ви не отримали запрошення у Вайбері, значить, на жаль, вже немає місць на це заняття. Слідкуйте за анонсами, і записуйтесь на наступне!

Важливо: У Гончаренко центрі немає місця, де можна перевдягтися або прийняти душ, тому будь ласка приходьте вже одягнені у зручний, наприклад, спортивний одяг. Ми працюємо за адресою вул.Велика Перспективна, 4а, другий поверх - вхід збоку, піднімайте голову - шукайте вивіску ,-)

Нагадуємо, що всі освітні програми у Гончаренко центрі безкоштовні. А щоб бути у курсі новин, приєднуйтесь до нашого каналу у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або підписуйтесь на ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Напишіть ваше прізвище та ім‘я будь ласка *
Напишіть ваш номер телефону, будь ласка *
Поставте на початку крапку, наприклад: .0508849716
Скажіть, чи зможете ви взяти з собою свій власний коврик (коремат) для занять йогою? *
Скажіть, чи ви раніше брали участь у заходах у Гончаренко центрі? *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy