Chcete Vaše dítě přihlásit k mladým hasičům v Braníku nebo se dozvědět více informací?
Pokud ano, vyplňte nám několik základních údajů, a my se Vám co nejdříve ozveme.

Než nám ale jakékoliv údaje sdělíte, přečtěte si prosím ten dlouhatánský text o zpracování osobních údajů, který najdete úplně dole. Samozřejmě Vaše údaje nepředáme nikam dál, budeme Vás pomocí nich pouze kontaktovat např. s přihláškou nebo požadovanými informacemi :)
Pár fotek z aktivit mladých hasičů...
Fotky z tréninků, schůzek, závodů, exkurzí...
Vaše jméno *
Váš e-mail *
Vaše telefonní číslo
Jméno dítěte *
Věk dítěte *
S čím Vás máme kontaktovat? *
Máte jakýkoliv dotaz?
SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Odesláním kontaktního formuláře udělujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů a osobních údajů Vašeho dítěte za účelem zaslání informací o aktivitách Mladých hasičů SDH Praha - Braník prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů, s využitím Vaší elektronické (emailové) adresy. Správcem a zpracovatelem Vašich osobních údajů je SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Praha - Braník, IČO: 659 94 108, Branická 43/55, Braník, 147 00 Praha 4, L 36034 vedená u Městského soudu v Praze. Způsob zpracování je poloautomatizovaný. Tento souhlas je udělen pro všechny údaje uvedené ve formuláři, a to na dobu neurčitou, resp. do odvolání souhlasu, jak je specifikováno níže.

Udělení souhlasu je dobrovolné a svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat, a to zasláním emailové zprávy na adresu mladihasici@hasicibranik.cz.

Odesláním tohoto formuláře dále potvrzujete, že jste byli v souladu s §11 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, informováni o svých právech souvisejících se zpracováním osobních údajů a také o ostatních podmínkách týkajících se zpracování osobních údajů a způsobu jejich zpracování či zpřístupnění, a jste si vědomi svých práv podle § 12 až 21 výše citovaného zákona č. 101/2000 Sb., tj. zejména, že poskytnutí údajů je dobrovolné, že svůj souhlas můžete kdykoliv bezplatně odvolat, že máte právo přístupu k osobním údajům a právo na opravu těchto osobních údajů, blokování nesprávných osobních údajů či likvidaci osobních údajů. Odesláním tohoto formuláře rovněž potvrzujete, že všechny osobní údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy