Работилница на тема - ТРАНСФЕРНИ ЦЕНИ
22.04.2019 (понеделник), од 10:00 - 13:00 часот, во просториите на КПМГ (Соравиа Бизнис Центар, 7-ми кат)
Име и Презиме *
Your answer
Е-маил *
Your answer
Компанија *
Your answer
Позиција *
Your answer
Забелешка: (доколку имате некое прашање кое би сакале да биде посебно адресирано на работилницата ве молиме наведете)
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service