X Ogólnopolski Zjazd Studentów Muzykologii
Szanowni Państwo,
Instytut Muzykologii KUL oraz Koło Naukowe Studentów Muzykologii KUL mają zaszczyt zaprosić na jubileuszowy X Ogólnopolski Zjazd Studentów Muzykologii, który odbędzie się w dniach 17-19 maja 2018 roku w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawla II (Al. Racławickie 14, 20-950 Lublin).
To ważne naukowe spotkanie środowiska adeptów muzykologii zostanie przeprowadzone w ramach obchodów 100-lecia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II oraz 50-lecia powstania Koła Naukowego Studentów Muzykologii.
Osoby zainteresowane udziałem w konferencji proszone są o wypełnienie niniejszego formularza zgłoszeniowego do dnia 15 kwietnia 2018 roku. W terminie do 29 kwietnia poinformujemy o zakwalifikowaniu referatu do prezentacji. Uprzejmie informujemy, że czas wystąpienia referenta nie powinien być dłuższy niż 20 minut. Wydarzenie przeznaczone jest dla studentów muzykologii I, II i III stopnia. Zgłoszenie udziału jest równoznaczne ze zgodą na publikację abstraktu referatu w programie konferencyjnym i na stronach internetowych promujących X Ogólnopolski Zjazd Studentów Muzykologii. Referaty, które otrzymają pozytywną recenzję zostaną wydane drukiem w ramach recenzowanej monografii wieloautorskiej.
Udział czynny w konferencji jest płatny i wynosi 70 zł, bierni uczestnicy mogą uczestniczyć w wydarzeniu bezpłatnie. Koszty związane z przejazdem i noclegiem pokrywają uczestnicy. Organizatorzy proponują pomoc w rezerwacji niedrogich noclegów na terenie Lublina.
Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów i doktorantów z kierunków humanistycznych: muzykologia, kulturoznawstwo, historia i in., a także uczelni artystycznych, którzy chcieliby się podzielić wynikami swojej pracy naukowej z szerszym gronem odbiorców.

OPŁATA KONFERENCYJNA

Opłata konferencyjna wynosi 70 zł. Wpłaty należy dokonać na konto KUL Pekao SA III O/Lublin 59 1240 2382 1111 0000 3926 2147 z dopiskiem „Opłata konferencyjna - X Ogólnopolski Zjazd Studentów Muzykologii" i nazwiskiem referującego.

Email address *
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Uczelnia: *
Your answer
Rok studiów:
Your answer
Koło naukowe:
Your answer
Numer telefonu: *
Your answer
Typ uczestnictwa:
Tytuł referatu:
Your answer
Streszczenie (maks. 1200 znaków):
Your answer
Pomoce potrzebne w czasie wystąpienia (np. laptop, projektor multimedialny...):
Your answer
Czy wyraża Pan(i) chęć uczestniczenia w koncercie w Filharmonii Lubelskiej w piątek, 18 maja godz. 19.00? *
W Programie koncertu: S. Prokofiew - Marsz z opery “Miłość do trzech pomarańczy”, S. Kusewicki – Koncert na kontrabas fis-moll op. 3
Czy wyraża Pan(i) chęć uczestniczenia w wycieczce z przewodnikiem po Lublinie w sobotę, 19 maja w godz. 10.00-13.00?
Istnieje możliwość rezerwacji noclegu dla uczestników spoza Lublina (płatne indywidualnie). Proszę o rezerwację noclegów:
Ewentualne pytania:
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service