Balanser - kształcenie umiejętności umożliwiających zachowanie balansu pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym (work/life balance).
W ramach projektu PO-PO-JUTRZE pracujemy nad innowacją społeczną pod tytułem BALANSER, która dotyczy kształcenia umiejętności umożliwiających zachowanie balansu pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym (work/life balance).

Innowacja wspiera w walce z wypaleniem zawodowym grupy odbiorców, które w życiu zawodowym najczęściej pozbawione są profesjonalnej pomocy w tym zakresie: pracowników NGO, pracowników instytucji państwowych, właścicieli oraz pracowników małych i średnich przedsiębiorstw.

W ramach projektu opracowany zostanie model innowacji, na który składają się metodyka i narzędzia pomagające w zachowaniu work/life balance. Model innowacji opracowany zostanie we współpracy ze specjalistami oraz na podstawie doświadczeń uczestników z etapów testowania i będzie wykorzystywał innowacyjne rozwiązania, zaczerpnięte z zakresu edukacji kulturowej.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach testujących innowację społeczną BALANSER! Warsztaty są bezpłatne i odbędą się w dwóch setach: 2 lub 3 września oraz 4 lub 5 listopada 2017 roku. Każdego dnia przeprowadzimy warsztaty dla 15 osób. Oznacza to, że każda osoba zapisująca się na warsztaty wybiera jeden termin wrześniowy oraz jeden termin listopadowy. Każdy warsztat będzie trwał 6 godzin (łącznie 12 godzin warsztatowych) plus przerwa obiadowa, i będzie prowadzony przez ekspertów współpracujących z nami w projekcie: psychologa, specjalistę zajmującego się pracą z ciałem, metodyka i specjalistę ds. edukacji kulturalnej.

Jeśli jesteś pracownikiem NGO, instytucji państwowej (ze szczególnym uwzględnieniem instytucji kultury), właścicielem lub pracownikiem małego lub średniego przedsiębiorstwa i zastanawiasz się, jak utrzymać równowagę między życiem zawodowym i prywatnym, zgłoś się na nasze warsztaty. Ilość miejsc jest ograniczona!

Więcej informacji o projekcie PO-PO-JUTRZE znajdziesz na stronie: http://popojutrze.pl/
Bieżące informacje o innowacji społecznej BALANSER oraz warsztatach znajdziesz na portalu Facebook, w wydarzeniach na fanpejdżu NU Foundation (@nufoundation.poland).

Osoby, które zakwalifikowały się na warsztaty poinformujemy nie później niż do piątku 25 sierpnia 2017 roku.

Email address *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service