Dotazník: Expresní jídelníček na míru
Dobrý den,
předem děkuji za Váš zájem o expresní jídelníček na míru. Věřím, že spolu zvládneme opět zavést pořádek do vašeho životního stylu. Níže naleznete dotazník, který prosím v klidu a pečlivě vyplňte. Potřebuji toho o vás vědět co nejvíce, abych vám navrhla co nejlepší řešení. Zároveň, prosím, abyste vše, co mi chcete sdělit, uváděli zde do dotazníku a ne pak v několika dalších emailech nebo zprávách na Facebooku. Jídelníčky sestavuji podle dotazníků a není v mých silách dohledávat, jestli jste mi náhodou někde do zprávy nepsali něco podstatného. Děkuji za pochopení.
A ještě malé upozornění – tady nejsou správné a špatné odpovědi, tady jde o vás a o vaše tělo. Proto prosím na vše odpovídejte popravdě, nic nepřikrášlujte. Po odeslání dotazníku vyčkejte na můj email s dalším postupem. Děkuji za Váš čas a těším se na naši spolupráci.

Zdenka Vlasáková
výživový poradce
jidelnicek@mojetelomojevolba.cz


➔ Vyplnění dotazníku je zároveň objednáním služby výživového poradenství, obchodní podmínky k poskytované službě naleznete zde: bit.ly/obchodnipodminky.

➔ Jídelníček obdržíte do 24 hodin po přijetí platby na účet, nemusíte tedy na nic čekat a můžete začít ihned.

➔ Cena jídelníčku je 998 Kč (499 Kč jídelníček + 499 Kč expresní příplatek).

➔ Pro stávající klienty, kteří už ode mě jídelníček měli, je cena speciální 798 Kč (299 Kč jídelníček + 499 Kč expresní příplatek).

➔ Při specifických požadavcích na jídelníček (alergie, vyjmutí potravin, apod) je cena stanovena vždy individuálně a vždy ji s vámi nejprve zkonzultuji.


★ Ukázka jídelníčku: http://bit.ly/ukazkajidelnicku
★ Info: http://bit.ly/jidelnickynamiru
★ Reference: http://bit.ly/referenceodklientu
★ Obchodní podmínky: bit.ly/obchodnipodminky

►►► Při vyplňování dotazníku berte na vědomí, že zadané informace jsou závazné pro zpracování jídelníčku na míru a jejich změnu nebo doplnění po odeslání dotazníku lze provést pouze a jen opětovným vyplněním formuláře. Děkuji za pochopení. ◄◄◄

Vyplňte, prosím, svou emailovou adresu, přes kterou spolu budeme komunikovat:

Email address *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms