Reģistrējies un brauc ar "Satori" uz "Ecstatic Music Ventspils" festivālu!
Trešā Satori kultūras ekskursija ir klāt! Šoreiz brauksim uz “Ecstatic Music Ventspils” mūzikas festivālu, kas no 8. līdz 10. novembrim norisināsies Ventspils koncertzālē "Latvija". Šai ekskursijai piedāvājam iegādāties divu veida biļetes:
1.) vienas dienas izbraukumu kopā ar "Satori" - grupu “Deerhoof” un “TIGUE” festivāla atklāšanas koncertu apmeklējums piektdienā, 8.novembrī, iekļaujot transportu no Rīgas uz Ventspili un atpakaļ (kopā 50 EUR);
2.) trīs dienu biļeti ar kuru būs iespēja izbaudīt festivālu visā tā pilnībā, komplektā iekļaujot visu festivāla koncertu apmeklējumu, transportu no Rīgas uz Ventspili un atpakaļ, kā arī divu dienu nakšņošanu jaunākajos viesu nama Marbella numuriņos (kopā 150 EUR).
Lūdzu aizpildi zemāk esošos laukus, lai varam tev izrakstīt rēķinu! Ja rodas kādi jautājumi, tad sazinies ar Jēkabu (jekabs@ascendum.lv vai 29-194-443).
Aizpildot šo veidlapu, tu piekrīti savu datu apstrādei. Apsolām datus izmantot tikai rēķina sagatavošanai un informēšanai par turpmākajām ekskursijām.
Vārds, uzvārds *
Nepieciešams rēķina izrakstīšanai.
Your answer
E-pasts *
Uz šo adresi mēs tev nosūtīsim rēķinu, kā arī iekāpšanas kartes pēc rēķina apmaksas.
Your answer
Telefons
Šo lauku aizpildīt nav obligāti, bet ir vēlams, lai varam ar tevi operatīvi sazināties gadījumā, ja notiek kas negaidīts.
Your answer
Personas kods *
Nepieciešams rēķina izrakstīšanai.
Your answer
Deklarētā dzīvesvieta *
Nepieciešams rēķina izrakstīšanai.
Your answer
Es vēlos iegādāties: *
Biļešu skaits *
Your answer
Mēs apsolām nespamot un informēt tevi tikai par kultūras ekskursijām – rūpīgi izstrādātām, interesantām un vērtīgām. Tomēr, ja esi pilnīgi drošs, ka nevēlies saņemt informāciju par Satori ekskursijām, mēs tavu izvēli cienīsim.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.