Реєстрація на сюжетно-тематичну екскурсію з елементами театралізації "Полтава в житті Панаса Мирного"
Цьогорічні Дні європейської спадщини відбудуться у місті Полтава вперше і пройдуть під узагальнюючою темою «Мистецтво та розваги: спадщина у головній ролі». Культурна спадщина міста Полтави, як і України вцілому, невіддільна від європейського культурного контенту, і тому більш близьке, нестандартне та поглиблене знайомство із знайомими будівлями, їх будівничими, декоративними елементами, планувальними рішеннями може стати для мешканців та гостей міста справжнім відкриттям.
З нагоди 170-річчя від дня народження видатного класика української літератури кін. ХІХ – поч. ХХ ст., в рамках відзначення Днів Європейської спадщини у м. Полтаві вперше науковці Полтавського літературно-меморіального музею Панаса Мирного проведуть сюжетну екскурсію з елементами театралізації за межами музею. В рамках заходу відвідувачі побачать місця, пов’язані з життям письменника та чиновника Панаса Яковича Рудченка: місця служби, культурні пам’ятки, місце навчання синів. Найактивніші учасники отримають роздатковий матеріал інформаційно-іміджевого набору «Полтава туристична» та промо-матеріали від організаторів проекту «Дні європейської спадщини в Україні».
Довідка:
Дні європейської спадщини – спільна ініціатива Ради Європи та Європейської Комісії – започатковані 1991 року найпопулярніші культурні заходи, що спільно проводяться різними країнами Європи. Загальноєвропейський характер подій сприяє об’єднанню громадян в європейському вимірі та акцентує увагу на цінності культурної спадщини в 50 державах, що підписали Європейську культурну конвенцію.
ПІБ *
Your answer
Контактний телефон *
Your answer
Мета відвідування: *
Пропозиції
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service