Sustainability Crash Course 2.0

02.11 - 16.12 - Онлайн-програма зі сталого розвитку Sustainability Crash Course 2.0.

Кожного року компанія Noorderwind, консультаційна агенція, збирає своїх консультантів на зустріч. Протягом 5 годин компанія обговорює свою бізнес-модель відповідно до розробленої Sustainable Business Model. Це допомагає співробітникам і співробітницям зрозуміти свої виклики, ще раз переглянути стратегію та фінанси, та покращити свою життєстійкість. Компанія Noorderwind прагне поширити свої знання і тому передала свою розробку - Sustainable Business Model - для використання Центру "Розвиток КСВ". А ми також прагнемо поширити отримані знання, і тому хочемо допомогти малому та середньому бізнесу покращити свої бізнес-моделі, а КСВ проєктам великого бізнесу - стати більш сталими та життєстійкими.

5 причин, чому МСБ потрібно взяти участь у цьому курсі:
1) вдосконалення своєї бізнес-моделі;
2) потенційне отримання додаткового фінансування через включення Цілей сталого розвитку у свої бізнес-моделі, оскільки все більше донорів почали фінансувати проєкти в рамках Цілей сталого розвитку;
3) зустрічі з експертами та експертками, і отримання відповідей на актуальні питання розвитку бізнесу;
4) 2 менторські зустрічі з Вашими працівниками щодо бізнес-моделі Вашого бізнесу;
5) знайомство з іншим малим та середнім бізнесом, та великим бізнесом для започаткування партнерств.

5 причин, чому великому бізнесу потрібно взяти участь у КСВ:
1) можливість масштабувати позитивний вплив через перегляд моделі функціонування КСВ проєкту;
2) нові партнерства через фокусування свого КСВ проєкту на Цілі сталого розвитку, оскільки все більше донорів почали фінансувати проєкти в рамках Цілей сталого розвитку;
3) інформація про кращий український та міжнародний досвід з реалізації таких проєктів;
4) 2 менторські зустрічі з співробітниками та співробітницями, залученими у проєкт, щодо моделі функціонування проєкту (розглянемо і негативний соціальний та екологічний вплив Вашого проєкту, і так - такий може дати навіть у крутих соціальних ініціатив);
5) нетворкінг з іншими компаніями-однодумцями, в тому числі малим та середнім бізнесом.

ОРГАНІЗАТОРИ:
CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток КСВ» (Україна) за підтримки Агенції з розвитку підприємництва Нідерландів та Посольства Королівства Нідерланди в Україні. Партнер - Noorderwind (Нідерланди). Сприяння - Міністерство економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства України.

ПРО ПРОГРАМУ:
«Sustainability Crash Course» ㅡ це українсько-голландська програма, яка має посилити бізнес-моделі компаній та соціальних проєктів компаній через перегляд основних компонентів бізнес-моделі та проєкту. Програма складається з дводенного онлайн-інтенсиву з українськими та голландськими експертами, індивідуальних коуч-сесій з експертами зі сталого розвитку та 5-ти онлайн-зустрічей учасників.

Тривалість - 1,5 місяці. Експертами курсу стануть експерти Центру “Розвиток КСВ”, які працюватимуть спільно із голландською компанією Noorderwind.

Основні теми програми:
- Модель сталого бізнесу/сталих проєктів.
- Основні ресурси, активності та партнерства.
- Взаємовідносини із клієнтами.
- Структура витрат та потоки надходження доходів.
- Соціальний та екологічний вплив: позитивний та негативний.
- Соціальні інновації.
- Переведення проєктів/бізнесу в онлайн.

УЧАСНИКИ/ЦІ:
Очікується 30-35 учасників/ць. Учасниками стануть представники малого та середнього бізнесу, які прагнуть покращити свої бізнес-моделі та додати їм життєстійкості, а також - представники великого бізнесу, які хотіли б переглянути модель роботи своїх проєктів з корпоративної соціальної відповідальності, та можливо зробити свої КСВ проєктами самостійними проєктами.
Учасники будуть обрані за мотивацією, можливе проведення додаткового онлайн-інтерв'ю.

Також обрані учасники мають сплатити реєстраційний внесок, який буде витрачений на організаційні витрати: 1000 грн для МСБ, 5000 грн - для міжнародних та великих українських компаній та IT компаній (зміна від 08.10).

ЧИ БУЛИ ВЖЕ ТАКІ ПРОГРАМИ
Перший Sustainability Crash Course було пропілотовано у березні 2020 року. 14 українських хабів та бізнес-шкіл пройшли програму, оновили та презентували свої бізнес-стратегії та сформували мережу сталих компаній.

Контактна особа: Марина Саприкіна, Центр КСВ, +38 044 292 02 48, ms@csr-ukraine.org
1. ПІБ *
2. Компанія *
3. Ваша компанія - *
Required
4. E-mail *
5. Номер телефону *
6. Ваше місто/селище *
7. Website або FB page Вашої компанії *
8. Ваша посада *
9. Чому Вам цікава участь у Програмі? (Ваша мотивація є основним критерієм Вашої участі) *
10. Ваш рівень володіння англійської: *
11. Опишіть виклик або проблемне питання Вашого бізнесу, який Ви бажаєте вирішити протягом Програми (200 слів максимум) *
12. Чи працювали Ви раніше з Business Model Canvas ? *
13. Чи готові Ви переглянути бізнес-модель Вашого бізнесу/структуру Вашого проєкту? *
14. У разі відбору на Програму, Ви маєте сплатити Організаційний внесок: 1000 грн для МСБ, 5000 грн - для великих компаній та IT. Напишіть на кого виставити рахунок?
15. Я даю згоду на збір та обробку моїх персональних даних згідно чинного законодавства України *
Дякуємо за Вашу реєстрацію на Програму. Про результати Вас буде повідомлено на вказаний Вами мейл. Будь-ласка, перевіряйте Ваш спам також.
Follow us in Facebook:
https://www.facebook.com/CSRUkraine/
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Csr-ukraine.org. Report Abuse