Jízda Jakodoma na parníku Najade 20. 12. 23.od 18:30 - Objednávka
Pořadatel akce: Dušan Bitala, Pod školou 2250/25, Ústí nad Labem 40011, IČ: 72717408
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Loď Najade
Vaše jméno a příjmení *
Telefon ( budeme Vás kontaktovat v případě nenadálé události) *
Email: (přijdou Vám na něj platební údaje)  *
Jaký termín  jízdy objednáváte? *
Required
Vyberte si kombinaci palubních lístků. Pokud Vám nevyhovuje kombinace, vyplňte vlastní. Pokud chcete s sebou vzít dítě, které nepotřebuje vlastní židli na koncert, nemusíte ho teď uvádět, připočteme Vám na místě 100 kč.
*
Pro možnost předprodeje Vám obratem pošleme číslo účtu a variabilní symbol. Prosíme o úhradu tak, aby dorazila nejpozději v předchozí den odjezdu. Teprve Vaše přijatá platba bude brána jako potvrzení objednávky a potvrdíme Vám ji mailem nebo SMS. V případě, že by se kapacita lodi již mezitím naplnila, pošleme Vám peníze nejpozději do tří dnů zpět na číslo účtu ze kterého jste peníze zaslali. Souhlasíte s podmínkami? *
Loď Najade se díky své obratnosti i dostane i tam kam velké lodě nemohou. Z hladiny uvidíte město úplně jinak a získáte krásné fotografie. Maximální možná kapacita je 50. Pro koncertní účely prodáváme pouze 27 vstupenek max.  Loď byla vyrobena v holandských loděnicích roku 1962. V roce 2012 prošla celkovou rekonstrukcí. Interiér nabízí komfortní posezení pro 30 osob v kryté vnitřní palubě s možností perfektího vytápění.
Loď má příjemný interiér. Uvnitř je vždy příjemné teplo. Na palubě je plně zásobený bar, toaleta, ozvučení, mikrofon, Wi-fi, LCD obrazovky. Klimatizace se stará o příjemné posezení v létě i v zimě.
Kapitán lodi
Výhledům z paluby na pražské památky se jen tak nic nevyrovná.
Děkujeme za zájem strávit společně nezapomenutelný večer. Dušan Bitala Dotazy: dusan.bitala@gmail.com 
mobil: 724 443 715
Captionless Image
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy