Babička roku 2019
Přihláška do krajského (pražské) kola soutěže Babička roku proběhne 20. září 2019 od 18 hod. v prostorech spol.  Business Link , Plynární 1617/10, 170 00 Praha 7.

Soutěže se může zúčastnit babička ve věku od 55 let s trvalým pobytem v Praze. Uzávěrka nominací 4.9., vybrané finálové účastnice budou vyrozuměny nejpozději do pátku 6.9.2019.

Soutěžící projdou třemi disciplínami:
- Řízený rozhovor s moderátorem – představte sebe, svůj kraj a bydliště v rozsahu max. 2 min.
- Ukaž, co umíš – zpěv, tanec, recitace, sport, ukázka vlastní tvorby – malování, vyšívaní, hra na hudební nástroj, atd. (časový limit max. 3 min)
- Módní přehlídka – společenské oblečení dle vlastního výběru.

Oceněné babičky budou představeny v rámci koncertu 29.9. ke Dni seniorů v Obecním domě v Praze. Vítězka postupuje do celorepublikového finále, které se bude konat 18. listopadu 2019 v Olomouci.
Jméno *
Příjmení *
Daum narození *
MM
/
DD
/
YYYY
Původní, nebo stávající profese *
Počet dětí *
Počet vnoučat *
Bydliště (stačí např. 110 00 Praha 10) *
E-mail *
Telefon *
Ukaž co umíš.. Jaká bude vaše disciplína?
Stručná charakteristika soutěžící
Nominaci provádí *
Pokud nominaci provádí někdo jiný, než babička, zanechte nám na sebe prosím jméno a kontakt (mail/telefon).
Soutěžící poskytuje organizátorovi soutěže (Právě teď! o.p.s. a v případě postupu do finále agentuře Sun Drive Communications s.r.o.) souhlas se zpracováním zaslaných osobních údajů pro účely organizace soutěže Babička roku, včetně jejich zveřejnění, to vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Soutěžící souhlasí s publikováním fotografií a informací v rámci soutěže Babička roku, bez nároku na honorář. *
Soutěžící je srozuměna s tím, že se v případě vítězství zúčastní celorepublikového finále, které se uskuteční 18.11. v Olomouci. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy