Letní dovolená pro rodiče s dětmi v Hostětíně 2019
Zájemce o účast prosíme o vyplnění této závazné přihlášky.

Po správném vyplnění přihlášky se Vám zobrazí stránka s textem začínajícím "Děkujeme za vyplnění..." (jedná se o automatickou odpověď). Přijetí přihlášky (rezervování volného místa) Vám bude posléze dále potvrzeno Kateřinou Švachovou nebo Šárkou Huskovou (kontaktní osoby) z e-mailu katerina.svachova@veronica.cz nebo sarka.huskova@veronica.cz a bude Vám zaslána i zálohová faktura.

Přihlášku je nutno stvrdit zálohou ve výši 50 % celkového poplatku za rodinu, a to do 14 dnů od potvrzení přijetí přihlášky pověřenou osobou. Měsíc před zahájením akce pověřená osoba vyzve k doplacení zálohy do celkové částky rodiny za pobyt.

Při zrušení přihlášky účtujeme následující storno poplatky:
do 30 dní před zahájením akce: 50 % celkové částky za pobyt (= záloha)
29 -14 dní před zahájením akce: 70 % celkové částky za pobyt
13 - 0 dní před zahájením akce: 90 % celkové částky za pobyt

Storno se neplatí, pokud sami najdete vhodného náhradníka (v tom případě přechází záloha na něj). Ve všech ostatních případech se storno poplatek účtuje.
V případě zrušení pobytu (akce) před jeho započetím ze strany Centra Veronica Hostětín z jakýchkoliv důvodů vrátí Centrum Veronica neprodleně celou uhrazenou částku.
Doporučujeme sjednání cestovního pojištění v tuzemsku (u některé z komerčních pojišťoven na trhu), která v případě onemocnění či závažné události v rodině vrátí podstatnou část vynaložených nákladů na pobyt.

Zaplacením zálohy souhlasíte s našimi obchodními podmínkami: https://hostetin.veronica.cz/sites/default/files/obchodni_podminky_pobyty.pdf

Prosíme, vyplňte všechny požadované informace, usnadníte nám tak komunikaci s Vámi.
Děkujeme a moc se na Vás těšíme, v létě ahoj! :)

Mám zájem o termín: *
*Program je primárně určen pro děti od 3 - 6 let. Mohou samozřejmě přijet i mladší či starší sourozenci - nebude pro ně ale speciálně vytvářen program.
Required
Na tábor přijedou děti: *
U dětí, prosím, uveďte: jméno a příjmení, měsíc a rok narození a do které chodí třídy.
Your answer
Na tábor přijedou dospělí: *
U dospělých, prosím, uveďte: Jméno, příjmení, vztah k dítěti (matka, otec, babička, děda aj.), telefonní číslo
Your answer
E-mail: *
Your answer
E-mail(=váš druhý email, pokud máte, případně email partnera/partnerky): *
Your answer
Fakturační adresa: *
Adresa, která bude uvedena na dokladu o zaplacení. V případě, že si přejete doklad vystavit na organizaci (zaměstnavatele, školu, firmu, atd.) uveďte i název organizace a její IČ a DIČ.
Your answer
Diety, alergie, omezení či jiné speciální požadavky + jméno, koho se omezení týká
Your answer
Kde jste se o akci dozvěděli?
Např. web organizátora, od přátel, jiný web (jaký?), plakát (kde?), facebook, inzerát v tisku, ..... Děkujeme za vyplnění této otázky, pomůže nám to lépe propagovat naše akce.
Your answer
Poznámka, vzkaz organizátorům:
Your answer
Přejete si dostávat náš elektronický zpravodaj Rozverky?
Potvrzuji platnost výše uvedených údajů a souhlasím s tím, aby kontaktní osoba Centra Veronica Hostětín zpracovávala a evidovala osobní údaje poskytnuté jí v souvislosti s přihlášením na letní tábor. Beru na vědomí, že poskytnuté osobní údaje budou do 10 dní po ukončení akce vymazány vyjma emailového kontaktu, který bude zařazen do databáze zájemců o tábory pořádané Centrem Veronica Hostětín.

Beru na vědomí, že shora uvedený souhlas s poskytnutím osobních údajů může být kdykoli odvolán a to pouze písemnou formou (e-mail) s tím, že následně dojde k vymazání emailové adresy z databáze Centra Veronica Hostětín.

Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service