Анкета для участі у другому етапі фінансування проектів Інноваційним Фондом (CPIF) проекту PTAP в Україні
Фонд приймає заявки на міні-проекти з бюджетом у розмірі 60 000 – 100 000 гривень та
тривалістю від 2 до 6 місяців. Фонд може розглянути заявки з бюджетом більше 100 000 гривень з додатковим вагомим обгрунтуванням.

Інноваційний фонд взаємодії поліції з громадою на засадах партнерства (CPIF) має на меті сприяння побудові партнерства між поліцією та спільнотою як демократичного й консультативного процесу.
Успішні проекти сприятимуть громадській підтримці та участі в програмах із профілактики злочинності шляхом залучення представників громад як учасників процесу поліцейської діяльності. Фонд сприятиме заявкам від організацій, що працюють з різноманітними членами громад, включаючи жіночі організації, молодіжні групи. Фонд також є механізмом підвищення обізнаності спільноти щодо ролі й відповідальності поліції в Україні.
Перевага надається проектам, що передбачають подальшу взаємодію поліції з громадою (за межами фінансування CPIF) та сприяють сталому розвитку громади.

Проект підтримки підготовки поліцейських реалізовується (РТАР) в Україні компанією «Агрітім Канада Консалтинг Лтд» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Канади.

ПІБ *
Your answer
Місто *
Your answer
Повна назва організації, яку представляєте *
Якщо Ви не є членом громадської організації, вкажіть назву ініціативної групи
Your answer
Посада *
Your answer
E-mail *
Your answer
Контактний номер телефону *
Your answer
Даю згоду на обробку персональних даних *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service