Karta zgłoszenia na seminarium p.t. "Wielowymiarowe aspekty zmian w planowaniu przestrzennym gmin w perspektywie nowelizacji ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym oraz niektórych innych ustaw"
Seminarium odbędzie się 14 lipca 2023 roku o godz. 10:00 w Sali Konferencyjnej Polskiej Akademii Nauk, ul. Wieniawskiego 17/19 w Poznaniu. Koszt uczestnictwa w spotkaniu, wynosi 150 zł/os. dla JST członkowskich w SGiPW oraz 220 zł/os. dla pozostałych uczestników.

Podanie danych w formularzu i przesłanie ich jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów realizacji spotkania, zgodnie z zapisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO. Podanie poniższych danych i przesłanie ich jest dobrowolne, jednakże niezbędne dla przeprowadzenia seminarium.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy