Передзамовлення тимчасово припинено. Календар "Чарівні птахи".
Друзі, у зв'язку з великою кількістю бажаючих придбати календар, ми тимчасово припиняємо обробляти заявки. Ви можете залишати ваші координати, та в разі якщо хтось не вияве бажання отримати передзамовлений примірник, ми з вами звяжемося. Дякуємо за розуміння!

Петриківський календар на 2018 рік "Чарівні птахи" покликаний показати красу петриківського розпису та чарівних жар-птахів. В календарі використані твори відомих петриківськіх майстрів різних поколінь, від Надії Білокінь та Володимира Глущенка до Марії Яненко та Галини Назаренко. Всі мальовки надані з приватної колекції Наталі Павленко та Юрія Міщенка (США).

Головна тема календаря - чарівні птахи. Петриківчани люблять зображувати в своїх творах дивовижних птахів, як символ достатку та добробуту.

Петриківський розпис - це декоративно-прикладне народне мистецтво, що виникло в селищі Петриківка, Дніпропетровської області. Розпис набув широкого розквіту на початку XX ст, завдяки Дмитру Яворницькому, котрий відкрив це мистецтво для світу. В 1930-х роках утворилася перша професійна школа розпису під патронатом Тетяни Пати. Сьогодні в Петриківці працюють понад 200 майстрів, також налічуютсья сотні послідовників в різних куточках України та світу. Автентичну техніку розпису внесли до Нематеріальної культурної спадищи людства ЮНЕСКО в 2013 році. Петриківка цінна своїми квітковими орнаментами, позитивними кольорами та щирими майстрами, які творять цю красу.

Проект реаліовуєтсья спільнотою поціновувачів розпису petrykivka.dp.ua


---- Предзамовлення ----

1. Календар уже доступний для предзамовлення, відправлення буде відбуватися з 24 листопада.

2. Щоб зробити замовлення, будь ласка, заповніть поля нижче - прізвище та і'мя, номер телефону та електронну пошту, а також адресу доставки. Після опрацювання даних, з вами зв'яжуться протягом декількох днів.

3. Доставка можлива по Україні та світу усіма наявними службами доставки. Також можливий самовивіз - адреси будуть повідомлені трохи пізніше.

4. Оплата можлива перерахунком коштів на картку ПриватБанку, або при отриманні в службі доставки. Оплата міжнародної доставки обговорюєтсья окремо.

---- Характеристики календаря ----

- Розмір - А4 (210 × 297)
- Цупкість паперу - 150 мг
- 13 перекидних листів
- Дубляж англійською мовою

Вартість календаря 100 грн


В разі виникнення додаткових питань пишіть на petrykivkapaint@gmail.com
або в повідомлення сторінки fb.com/petrykivkapaint


Деталі: http://petrykivka.dp.ua/calendar-2018/

Прізвище та ім’я *
Your answer
Мобільний телефон *
Your answer
Електронна пошта *
Your answer
Адреса доставки *
Your answer
Кількість календарів *
Your answer
Коментарі
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms