TalTech Cheerleaders LASTERÜHMA REGISTREERIMINE
Siin lehel on võimalik teil registreerida enda laps TalTech Cheerleadersite 2019/2020 hooaja lasterühmade treeningutesse. Selleks on vajalik vastata ainult mõnele küsimusele ja seejärel kohtume juba trennis.

TalTech Cheerleaders klubi alla kuulub 2 lasterühma - SHOWTANTS ja CHEERLEADING.

Showtantsu lasterühm on tegelenud nüüdseks juba 2 aastat ja on suunatud 7-12 aastaste tütarlastele, kes õpivad tantsima mitmeid stiile (jazz, show, hiphop jpm) ning nende tehnikat. Lisaks tegelevad noored trennides ka akrobaatika ja võimlemisega, mis toetab nende arengut mitmekülgsete tantsijatena. Ühise tiimina käiakse esinemas ja võistlemas Eesti suurimatel tantsuvõistlustel ning suvel tehakse koos trenni Kreisy Noorte Tantsulaagris.

Sellest aastast avame Eestis esimese lasterühma, mis on suunatud puhtalt Cheerleadingu kui spordiala õpetamisele 7-12 aastastele poistele ja tüdrukutele. Cheerleading on spordialana Eestis väga uus ja TalTech Cheerleadersid on esimene võistlus-cheerleadinguga tegelev klubi. Meie vanemad rühmad võistlevad euroopa ja maailma tasemel ning meie cheeri esindusrühm on 2018.a Euroopa Meister Coed Elite kategoorias. Lasterühma eesmärk on alustada cheerleadingu baaselementide ja akrobaatika õppimisega juba maast madalast, et toetada nende koordinatsiooni ja oskuste arengut.

Showtantsu rühma treeningud toimuvad 2019/2020 hooajal TalTech Spordihoones 2x nädalas - ESMASPÄEV ja KOLMAPÄEV kell 15.30-17.00. Trennide kuutasu on 40€ ja esimene trenn toimub 2.SEPTEMBRIL. Rühma peatreeneriks on Marin Saagpakk.

Cheerleadingu rühma treeningud toimuvad 2019/2020 hooajal TalTech Spordihoones 2x nädalas - TEISIPÄEV ja NELJAPÄEV kell 16.00-17.30. Trennide kuutasu on 40€ ja esimene trenn toimub 3.SEPTEMBRIL. Rühma peatreeneriks on Marin Saagpakk.

Kui laps soovib osaleda mõlema rühma treeningutes, siis see on täiesti võimalik ja sellisel juhul kehtib kuutasule soodustus. Treenides Showtantsu ja Cheerleadingu rühma trennides 4x nädalas on kuutasu kokku 65€.

Mõlema rühma puhul on esimene treening TASUTA ja liituda saab trennidega aastaringselt kuni rühma täitumiseni. Seega võib julgelt tulla proovima, kas lapsele sobivad või ei sobi treeningud. Meie uksed on avatud kõigile särasilmsetele noortele.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy