Registrace na Workshop pro celou rodinu
Workshop pro rodinu je již naší tradiční akcí, na kterou jsme řádně hrdí. Během hodinky a půl až dvou hodin získáte jedinečný rodinný zážitek. Rodiče si na vlastní kůži vyzkoušejí, jak náš trénink ADD/Parkouru vypadá a děti si užijí pohyb v netradiční komunitě. V neposlední řadě... umíte si představit tu hrdost Vašeho syna/dcery, když řekne kamarádům, že s ním jeho mamka či taťka trénuje Parkour? :)

Pokud budete moci, přijďte prosím ve DVOJIČKÁCH - rodič + dítě. Program je zaměřen především na tuto spolupráci. Pokud Vám to počtově nevyjde, nevadí - doražte a vymyslíme to na místě.

Můžete si vybrat jakýkoliv workshop, který Vám termínově či časově sedí. Není tedy třeba se hlásit podle toho, na které tréninky dochází Vaše dítě. KAPACITA jednotlivých workshopů je omezená kapacitou tělocvičny.

Výše VSTUPNÉHO je dobrovolná. V praxi na konci workshopu vytáhneme klobouk a každá rodina do něj něco přihodí. Kolik to bude, už je ale zcela na Vás - dle aktuálních možností a dle toho, jak se vám celý workshop líbil.

Tato REGISTRACE JE ZÁVAZNÁ! Pokud byste se z jakýchkoliv důvodů nemohli zúčastnit, prosím napište nám SMS nebo zavolejte na číslo 776 266 199 a rezervaci zrušte. Můžeme tak případně oslovit další zájemce.

PS: Už se na vás všechny těšíme! Komunita je nedílnou součástí Art du Déplacement :)
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy