“Інноваційний навчальний заклад 21 століття – європейський досвід в рамках LLP моделі Європейської комісії”

Фундація Central European Academy Studies and Certification (CEASC), Польща у співпраці з Університетом суспільних наук (UNS), Лодзь, Польща оголошують набір учасників міжнародного міждисциплінарного стажування “Інноваційний навчальний заклад 21 століття – європейський досвід в рамках LLP моделі Європейської комісії”

1 модуль - онлайн-семінар - 18 січня
2 модуль - онлайн-семінар- 6 лютого
3 модуль - онлайн-семінар - 21 лютого

Виїзний модуль - 18-21 березня

  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question

  Просимо перед відправкою анкети ознайомитися з основними положеннями реєстрації та підтвердити реєстрацію в разі погодження всіх прописаних нижче пунктів.

  1. Для участі у стажуванні необхідно надіслати скановану копію першої сторінки закордонного паспорту на електронну адресу cons.ceasc@gmail.com 2. Відправка заявки розглядається як попередня резервація місця. Замовник зобов*язується здійснити оплату за навчання по завершенні реєстрації учасників у встановлені організаторами терміни. Лише після отримання коштів на рахунок банку, Ваші дані автоматично додаються до списку учасників стажування та розпочинається робота з опрацювання ваших документів. 3. Якщо учасник не матиме можливості взяти участь у стажуванні у вказаний термін є можливість перенесення участі на інший термін. Відсутність під час навчання без поважної причини, або без зазначення даних іншої особи, означає, що сплачені кошти поверненню не підлягають. 4. Організатори залишають за собою право скасувати або перенести навчання через не сформування навчальної групи або в результаті непередбачених подій. У разі скасування навчання кошти повертаються на рахунок клієнта у повному обсязі, або – якщо клієнт погодиться – йому буде запропонований інший термін навчання. 5. Вирішення всіх організаційних питань здійснюється через систему повідомлень електронної пошти або в телефонному режимі. 6. Вартість участі включає в себе: - проходження 1,2 та 3 модулів навчання, навчальні матеріали; - в рамках 3 модулю навчальної програми: трансфер Львів – Лодзь – Львів, проживання у готелі (2-місне розміщення), сніданки та обіди в навчальні дні, інтеграційна вечеря в перший день візиту, переклад в рамках лекційної і практичної частини візиту, супровід координатора групи, Сертифікат про проходження закордонного стажування (180 год) Організаційні питання: Дарія - 093 203 75 90