Фестиваль Неідеальних Людей. Реєстрація учасників / У зв'язку з карантином дату проведення Фестивалю буде перенесено. Слідкуйте за анонсами! Реєструйтеся, щоб отримати детальнішу інформацію.

Адреса: Університет «КРОК», м. Київ, вул. Табірна, 30-32 (станція метро «Берестейська»)
Про Фестиваль Неідеальних Людей
Прагнете постійного саморозвитку і знаєте, що немає межі досконалості? Вважаєте, що ідеальною людиною стати неможливо, але можливо прагнути стати кращою версією себе? Цікавитесь можливостями психології і управління власним розвитком? Хочете прокачати свої персональні навички?
Чи обираєте новий навчальний заклад і маєте бажання дізнатися більше інформації, як підготуватися до вступу? У Вас є запитання щодо освітніх можливостей, умов та особливостей навчання і додаткових переваг в освітній корпорації «КРОК»?
Тоді вам до нас! Завітайте на Фестиваль Неідеальних Людей! Ми підготували 20 майстер-класів, тренінгів, консультацій для дітей і дорослих!
На школярів очікують лідерські квести, профорієнтаційні зустрічі, тренінги креативності тощо. Батькам ми пропонуємо 6 найгарячіших тем для вдосконалення батьківських навичок і прокачки батьківського менеджменту.
Фахівці – психологи, НR, всі зацікавлені мають нагоду дізнатися відповіді на професійні запитання від найкращих професіоналів.
Формат фестивалю: відкриті презентації, майстер-класи, тренінги, тощо.
Зареєструватися на Фестиваль як *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Київський ліцей бізнесу. Report Abuse