Cherry-IT: Mentoring! Edycja 2
Edycja II
Jeśli chcesz się rozwijać w zakresie testów teraz masz niesamowitą okazję! W ramach Cherry-IT.pl powstała inicjatywa Cherry-IT: Mentoring! Wybrana osoba będzie mentorowana przez kolejne 10 miesięcy. Wraz z mentorem będzie pracować nad wybranymi przez siebie zagadnieniami z dziedziny testów. Inicjatywa jest bezpłatna.

Informacje przesłane w ankiecie będą wykorzystane tylko do wyłonienia zwycięzcy i skontaktowania się z nim. Po tych czynnościach dane są usuwane (chyba, że dana osoba wyrazi zgodę na późniejszy kontakt w celu przesyłania informacji o kolejnych edycjach inicjatywy), a uczestnik wypełniając ankietę zgadza się, na wykorzystanie danych w celach wysłania powiadomienia o wynikach rekrutacji.

Regulamin inicjatywy: http://cherry-it.pl/cherry-it-mentoring-2/
Imię i Nazwisko *
Your answer
Miasto, w którym mieszkasz *
Your answer
Adres email do kontaktu *
Your answer
Dlaczego chcesz wziąć udział w mentoringu? *
Your answer
Czy masz doświadczenie w testowaniu? Jeśli tak to jakie? Jeśli nie masz, nie martw się! Zdobędziemy je razem :)
Your answer
Jakie zagadnienie chciałbyś/ chciałabyś poruszyć w trakcie mentoringu? *
Your answer
Czy chciałbyś / chciałabyś otrzymać wiadomość o kolejnej edycji Cherry-IT: Mentoring! Jeśli zaznaczysz odpowiedź TAK, twój adres email zostanie zapisany i zostanie na niego wysłana informacja o kolejnych edycjach, a reszta informacji podanych w ankiecie zostanie usunięta :) Jeśli zaznaczysz odpowiedź NIE , twój adres email zostanie wykasowany z bazy wraz ze wszystkimi informacjami zaraz po ogłoszeniu wyników. *
Bardzo dziękuję za wypełnienie ankiety i mam nadzieję, że do usłyszenia! :)
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy