Dalībnieku reģistrācija projekta "Medijpratēja formula" 2.darbnīcai
2020. gada 14. novembrī plkst. 11.00 Pārgaujas novada jauniešu radošajā istabā Rozulas tautas namā notiks pirmā projekta otrā darbnīca, kuras tēma ir “Kritiskā domāšana”, un to vadīs Adele Pužule no Latvijas Debašu asociācijas “Quo Tu domā?”.
Aicinām sekot projekta aktualitātēm Pārgaujas novada pašvaldības un Pārgaujas novada jauniešu sociālo mediju profilos – Facebook un Instagram. Dalībnieku skaits darbnīcās ierobežots. Tāpat arī sekojam līdzi valdības lēmumiem par drošības noteikumu ieviešanu vai mazināšanu. Nepieciešamības gadījumā pasākums var tik pārcelts vai rīkots attālināti.

*Informējam, ka personas dati tiks apstrādāti un izmantoti tikai konkrētā pasākuma norises nodrošināšanai.
Pārzinis – Pārgaujas novada pašvaldība, reģ. Nr. 90009116276, juridiskā adrese: „Iktes”, Stalbe, Stalbes pag., Pārgaujas novads, LV-4151.

Papildus informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Pārgaujas novada pašvaldības informatīvajā vietnē www.pargaujasnovads.lv, sadaļā – privātuma politika, klātienē Pārgaujas novada pašvaldībā „Iktes”, Stalbe, Stalbes pag., Pārgaujas novads, LV-4151 vai Pārgaujas novada pašvaldības struktūrvienībās.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds, Uzvārds *
Vecums *
Izglītības iestāde, darba vieta vai organizācija, ko pārstāvi *
telefona numurs, e-pasts *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy