Rejestracja tytułów wystąpień na Ogólnopolską Konferencję Naukową “Wizerunek kobiet w literaturze i kulturze: analiza i dyskusja
Ogólnopolska Konferencja Naukowa “Wizerunek kobiet w literaturze i kulturze: analiza i dyskusja” odbędzie się 20 września 2024 r. w trybie online.

Wypełnienie formularza jest jedyną formą zgłoszenia tytułu wystąpienia na Ogólnopolską Konferencję Naukową “Wizerunek kobiet w literaturze i kulturze: analiza i dyskusja”. Rejestracji tytułów prac i wystąpień dokonuje Autor Korespondencyjny, musi on łącznie spełniać następujące wymagania: być uczestnikiem Konferencji w myśl postanowień regulaminu oraz być współautorem pracy (nie jest to równoznaczne z pierwszym autorem pracy).

Tytuł i abstrakt wystąpienia ustnego jest zgłaszany WYŁĄCZNIE przez jednego Autora Korespondencyjnego. W przypadku podwójnej rejestracji pracy, zgłoszenia będą usuwane.

Dla każdego ze zgłaszanych tytułów wystąpienia należy każdorazowo uzupełnić niniejszy formularz (jeden tytuł = jedno wypełnienie formularza).

W przypadku streszczeń rozdziałów do monografii należy je, wraz z pełną treścią rozdziału, przesłać na adres mailowy motyw.kobiety@fundacja-tygiel.pl (rozdziałów do monografii nie należy rejestrować za pomocą niniejszego formularza).

Po rejestracji nie ma możliwości edycji zgłoszonych treści – prosimy o skrupulatne sprawdzenie wprowadzanych danych.

Rejestracji tytułów można dokonać w terminie podanym na stronie https://motyw-kobiety.fundacja-tygiel.pl/
W przypadku pytań bądź wątpliwości zachęcamy do bezpośredniego kontaktu mailowo motyw.kobiety@fundacja-tygiel.pl lub telefonicznie +48 733 933 416.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Dane kontaktowe Autora Korespondencyjnego
Podane dane są niezbędne do przyjęcia i rejestracji pracy, a także będą wykorzystane do kontaktu z Autorem Korespondencyjnym w celu potwierdzenia przyjęcia zgłoszonego tytułu wystąpienia.
Pan/Pani
Clear selection
Imię i nazwisko *
Tytuł/stopień naukowy
Np. inż., mgr, dr itp.
Adres e-mail Autora Korespondencyjnego *
Numer telefonu
Podanie numeru telefonu jest opcjonalne i dobrowolne, jednak wysoce rekomendowane. Kontakt telefoniczny jest wykorzystywany zawsze, gdy konieczna jest szybka wymiana informacji. Numer telefonu może zostać wykorzystany wyłącznie w celu kontaktu w związku z uczestnictwem w Konferencji.
Dane dotyczące abstraktu
Imiona i nazwiska wszystkich autorów, adresy email, afiliacje oraz www jednostek *
Informacje według poniższego wzoru zostaną opublikowane w książce abstraktów, dlatego prosimy o uważne wypełnienie. Wzór:  1. Jan Kowalski, e-mail: jan.kowalski@tygiel.pl, Studenckie Koło Naukowe Trendów Filozoficznych, Wydział Gospodarki Myślą, Uniwersytet Zdrowego Rozsądku, www.uniersytet.pl;  2. Anna Kowalska, e-mail: anna.kowal@omlet.pl, Zakład Inżynierii Piktogramów, Wydział Kaligrafii, Uniwersytet Poprawnej Polszczyzny, www.takiejstrony.niema
Imię i nazwisko osoby (lub osób) prezentujących tytuł wystąpienia *
W tym polu wpisujemy wyłącznie imiona i nazwiska. Osobą prezentującą może być wyłącznie czynny uczestnik Konferencji będący współautorem pracy. W przypadku większej liczby autorów, ich dane należy rozdzielić przecinkiem.
Tytuł w języku polskim *
Tytuł w podanej formie zostanie umieszczony w harmonogramie i książce abstraktów. Prosimy nie pisać całego tytułu wielkimi literami.
Abstrakt w języku polskim *
• długość jednego abstraktu to 1500 do 2000 znaków ze spacjami •  abstrakt powinien zostać napisany w formie bezosobowej i aspekcie dokonanym • abstrakt nie powinien zawierać bibliografii • abstrakt w podanej formie zostanie umieszczony w książce abstraktów
Oświadczenie
Niniejszym oświadczam, że zapoznałam/łem się z Regulaminem Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej “Wizerunek kobiet w literaturze i kulturze: analiza i dyskusja” oraz w pełni akceptuję jego postanowienia. *
Regulamin jest dostępny na stronie https://motyw-kobiety.fundacja-tygiel.pl/
Niniejszym oświadczam, że zapoznałam/łem się z Polityką Prywatności Fundacji na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL. *
Polityka prywatności jest dostępna na stronie https://fundacja-tygiel.pl/polityka-prywatnosci/
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy