Formularz zgłoszeniowy dla DELEGATÓW aplikujących o wsparcie udziału w międzynarodowym wydarzeniu muzycznym.
Drogi Wnioskodawco!

Dziękujemy za zainteresowanie programem wsparcia dla delegatów, organizowanym przez Instytut Adama Mickiewicza (IAM) w ramach Don't Panic! We're from Poland. Niniejszy formularz zgłoszeniowy stanowi podstawę do weryfikacji nadesłanych wniosków.

JAKIE PROGRAMY OBSŁUGUJE FORMULARZ?
Formularz jest skierowany do wnioskodawców zainteresowanych udziałem w międzynarodowych wydarzeniach muzycznych, którzy biorą udział w jednym z dwóch naborów:
- otwartym naborze na konkretne wydarzenie (tzw. "open call")
- naborze do programu "Zagraj to!" - delegat
Każdy z naborów posiada swój odrębny regulamin, publikowany każdorazowo na stronie iam.pl. Przed wypełnieniem formularza prosimy o dokładne przeczytanie regulaminu adekwatnego do nabru, na który aplikujesz.

JAK OCENIAMY ODPOWIEDZI?
Nie wszystkie pytania zawarte w formularzu podlegają ocenie. Część z nich ma charakter statystyczny bądź informacyjny i służy pogłębieniu wiedzy Instytutu Adama Mickiewicza na temat potrzeb polskiej branży muzycznej zainteresowanej eksportem. Szczególną uwagę prosimy poświęcić sekcji związanej z wnioskowanym wydarzeniem (sekcja 4), celami wyjazdu (sekcja 6) oraz sekcji dotyczącej rozwoju kariery na rynkach zagranicznych (sekcja 8), gdyż części te będą stanowiły podstawę do merytorycznej oceny wniosku. Więcej informacji o punktacji znajduje się w regulaminie konkursu na stronie iam.pl.

JAK WYPEŁNIĆ FORMULARZ?
Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego, prosimy o dokładne przeczytanie regulaminu oraz zapoznanie się z treścią formularza dostępną w formacie PDF na stronie iam.pl. Formularz on-line można wypełnić tylko raz, "za jednym podejściem”! Średni czas potrzebny na jego wypełnienie to około 2h. Prosimy o bardzo dokładne czytanie pytań oraz instrukcji. W przypadku trudności przy jakimkolwiek pytaniu lub w razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu mailowego na adres: dpwfp@iam.pl.
Email address *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy