Wolves hooaja lõpukruiis
Tervitused!

Nagu üleeelmisel sügisel traditsiooniks sai pandud, tähistab Wolves oma võib juba öelda, et igati väärikat klubihooaega meeleoluka kruiisiga Stockholmi. Seekord on laevaks siis hetkel parim võimalikest- Baltic Queen ning kuupäevad 26.10-28.10. Kuna tegu on koolivaheaja viimaste päevadega, siis teeb see antud ajavahemikul kruiisimise ääretult populaarseks.

Kruiisi hind per nägu on 22€, mis on antud laeva ja nõutud hooaega arvestades vägagi mõistlik hind! Lisatasu eest on võimalik võtta ka süüa. Valida saab kahe õhtusöögi ja kahe hommikusöögi seast, oma eelistused panna kirja järgnevas küsitluses. Õhtusöök täisealisele on 33€ kord, alaealisele 16€ ja hommikusöök täisealisele 10,50€ kord, alaealisele 6,50€. Söömine siis rikkaliku valikuga "rootsi lauas".

Oma registreerimise järel palun kanda summa nii ruttu kui võimalik, aga MITTE HILJEM kui 1.10 arveldusarvele: EE871010102400854003 Kervin Kull. Selgitusse panna "nimi+ kruiis". Mida varem kannad, seda varem oma koha kinnitad.

P.S registreerimisega aega septembri lõpuni ning inimeste arv piiratud pole, kuid venitada lõpmatuseni registreerimisega ei saa. Võite kaasa võtta ka oma sõpru ja tuttavaid, kuid registreerides peate kindlad olema, et see inimene ka tuleb, sest vastasel juhul peate alt hüppamise korral ise asenduse leidma.

Näeme kruiisil!
Nimi *
Your answer
Sünniaeg *
Your answer
Telefoni number *
Your answer
E-mail *
Your answer
Söök *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service