Заявка на дистанційний курс
Дані з цієї форми автоматично будуть відправлені на електронну скриньку викладача дистанційних курсів. Вас буде включено до списку першої ж групи з цього курсу. Перед початком навчання тьютор надішле всі необхідні інструкції на вказану Вами електронну пошту.

Організаційний внесок за один курс, що триває 3 тижні – 600 грн.
Email address *
Прізвище: *
Ім'я: *
По батькові: *
Назва дистанційного курсу *
Посада: *
Приклад: завідувач кафедри методики викладання навчальних предметів та освітнього менеджменту Тернопільського обласного комунального інституту
Вкажіть область, де Ви проживаєте *
Місце роботи (повна адреса установи/закладу): *
Приклад: Інститут педагогіки НАПН України, 04053, Україна, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 52-Д
Контактний (мобільний) телефон: *
Контактний E-mail: *
Контактний E-mail установи/закладу (при наявності)
Чи оплатили ви дистанційний курс? *
Скільки разів Ви проходили дистанційні курси в АІРо? *
Якщо Ви є власником Подарункового ваучера, впишіть його реєстраційний номер
Будь ласка, дайте згоду на обробку персональних даних *
З умовами ознайомлений: *
1. Організаційний внесок за один курс, що триває 3 тижні – 600 грн. Оплата здійснюється на розрахунковий рахунок через ПриватБанк зручним для учасника способом.2. Після успішного проходження відповідного дистанційного курсу, що триває три тижні (15 годин), учасник отримує електронний сертифікат Академії інноваційного розвитку освіти. Якщо учасник не завершив навчання, сертифікат не видається та кошти не повертаються.3. Після проходження двох 3-тижневих курсів з будь-якої вибраної тематики, загальна кількість яких становить 30 год., кожний учасник отримує оригінальний сертифікат з мокрою печаткою Академії інноваційного розвитку освіти. Дані сертифікати можуть бути враховані під час педагогічної атестації. 4. Організатори залишають за собою право скасувати або перенести навчання через не сформування навчальної групи або в результаті непередбачених подій. У разі скасування навчання кошти повертаються на рахунок учасника у повному обсязі (для повернення коштів потрібна буде заява учасника, заповнена відповідним чином), або – якщо учасник погодиться – йому буде запропонований інший термін навчання.5. Для деяких курсів є особливі технічні вимоги до системних властивостей гаджета учасника (міститься в описі кожного дистанційного курсу). 6. Вирішення додаткових організаційних питань здійснюється через систему повідомлень електронної пошти (електронна скринька для зворотнього зв’язку air.edu.ua@gmail.com) або в телефонному режимі з організаторами АІРо (тел.+38066-202-77-17) .
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy