Реєстрація на тренінг для нових активістів(ок) Мережі моніторингу Правозахисного ЛГБТ Центру "Наш світ" 10-11 травня 2021 р.
💥 Правозахисний ЛГБТ Центр “Наш світ” розширює свою Мережу моніторингу дотримання прав людини щодо ЛГБТ+ людей в Україні та оголошує набір на участь в онлайн тренінгу для нових активістів(ок) Мережі, якій відбудеться 10-11 травня 2021р.

До участі запрошуються представники(ці) ЛГБТ+ спільноти з усієї України з активною позицією щодо захисту прав людини, які мають доступ до цільової аудиторії, активно користуються соціальними мережами та бажають долучитися до нашої команди (https://gay.org.ua/monitoring-network/).

За результатами тренінгу та виконаного домашнього завдання учасникам(цям) буде запропоновано долучитися до Мережі моніторингу Центру «Наш світ», що діє у рамках проєкту «Об’єднанні в боротьбі з насильством на ґрунті ненависті в Україні» за підтримки Freedom House. Детальніше про проєкт: https://www.facebook.com/notes/785394682029650/

👍 Активісти(ки), що долучаться до Мережі, будуть запрошені разом із діючими монітор(к)ами на Школу моніторингу, яка відбудеться влітку у мальовничому куточку України.

❗ Повноваження та робочі функції, які будуть мати активісти(ки) Мережі:

✔️ пошук та документування випадків порушень прав представників(ць) ЛГБТ+ спільноти в Україні;
✔️ надання первинних правових консультацій за принципом «рівний-рівному» постраждалим від дискримінації та дій на ґрунті гомофобії / трансфобії;
✔️ переадресація потерпілих в результаті порушення прав, які бажають їх захищати, до експертів Центру «Наш світ» та/або дружніх спеціалістів(ок).

❗ Для активістів(ок) Мережі передбачено:

👍 фінансова компенсація та преміювання за виконану роботу, оплата мобільного зв’язку;
👍 участь у тренінгах та заходах, що організує Центр "Наш світ" та партнери.

Тренінг відбудеться на платформі ZOOM (або Microsoft Teams) 10-11 травня 2021 р.

Будь ласка, заповніть реєстраційну форму. Програма та посилання на підключення будуть надіслані відібраним кандидатам(кам) електронною поштою 8 травня 2021 р.

Контакт: тел.: (095)273-03-09, e-mail: nashmir@gay.org.ua.

Тренінг організовано Центром «Наш світ» спільно з правозахисною громадською організацією «Truth Hounds» (https://www.facebook.com/truthhounds/) за підтримки Freedom House.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Ваше ім'я та прізвище *
Ваше місце проживання *
область, населений пункт
Чи належите Ви до ЛГБТ+ спільноти? *
Якщо Ви співпрацюєте або раніше співпрацювали з правозахисними, ЛГБТ+ або ВІЛ-сервісними організаціями, будь ласка, вкажіть з якими саме та у якості кого
Чому Ви бажаєте долучитися до Мережі моніторингу Центру "Наш світ"? *
Будь ласка, оцініть кількісно Ваше охоплення представників ЛГБТ+ спільноти *
у соціальних мережах та / або серед особистих знайомств (вкажіть приблизну кількість осіб)
Якщо Ви раніше брали участь у правозахисних тренінгах, будь ласка, вкажіть в яких саме
Посилання на Ваші профілі у соціальних мережах *
Ваш телефон для зв'язку *
Ваша адреса електронної пошти *
Згода на обробку персональних даних
Персональні дані, зазначені Вами у формі, захищаються та обробляються Правозахисним ЛГБТ Центром "Наш світ" відповідно до Закону України "Про захист персональних даних"
Надаю згоду на обробку своїх персональних даних *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of LGBT Human Rights NASH MIR Center. Report Abuse