Пропозиції до бюджету Білозерської об'єднаної територіальної громади на 2022 рік
Шановний житель Білозерської об'єднаної територіальної громади!

Громадська організація «Білозерський центр регіонального розвитку» в рамках щорічної акції «Впливай на бюджет своєї громади!» збирає пропозиції до бюджету Білозерської селищної ради на 2022 рік.

Впливай на місцеву бюджетну політику - НАДАЙ СВОЮ ПРОПОЗИЦІЮ, ЯКИМ ЧИНОМ ПОВИННІ БУТИ СКЕРОВАНІ КОШТИ СЕЛИЩНОГО БЮДЖЕТУ В 2022 РОЦІ!
Селищний бюджет – це гроші громади, твої гроші!

Діапазон пропозицій до бюджету може бути широкий - ремонт дороги, встановлення освітлення чи дитячого майданчику на конкретній вулиці чи дворі, організація тематичного фестивалю, проведення заходів з популяризації енергозбереження тощо. Головне, щоб надана пропозиція торкалась повноважень селищної влади, була чітко та конкретно сформульована (за необхідності – з вказанням конкретних вулиць, будинків чи інших об’єктів нерухомості, назв установ чи організацій тощо).

Окрім отримання бюджетних пропозицій під час вуличної акції, пропозиції до бюджету Білозерської селищної ради на 2022 рік будуть збиратися за аналогічною формою в режимі «он-лайн» протягом 10 листопада - 25 листопада 2021 року на сайті організації www.pravo-bilozerka.blogspot.com та порталі www.bilozerka.info.

Всі зібрані таким чином пропозиції громадян будуть систематизовані та у формі звернення громадян скеровані до Білозерської селищної ради для врахування при підготовці проекту бюджету Білозерської селищної ради на 2022 рік, а також оприлюднені в ЗМІ.

Акція "Впливай на бюджет своєї громади!" проводиться ГО «Білозерський центр регіонального розвитку»  у співпраці з Білозерською селищною радою в рамках проекту "Бюджет Білозерської громади - для громадян" за фінансової підтримки Нідерландського Гельсінського Комітету.

ВНЕСИ СВОЇ ПРОПОЗИЦІЇ В ЦЮ ФОРМУ, А МИ ПЕРЕДАМО ЇХ В СЕЛИЩНУ РАДУ!
Sign in to Google to save your progress. Learn more
ПРІЗВИЩЕ, ІМ'Я, ПО-БАТЬКОВІ *
Вік *
АДРЕСА ПРОЖИВАННЯ *
КОНТАКТНИЙ ТЕЛЕФОН, ЕЛЕКТРОННА ПОШТА (ЗА НАЯВНОСТІ) *
ПРОПОЗИЦІЯ   ДО СЕЛИЩНОГО БЮДЖЕТУ (МОЖНА ДЕКІЛЬКА) *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy