TORE isikute tuvastamine
Interneti turvalisuse inspektorid avastasid TORE kodulehele sissemurdmise ja seoses sellega jõudsid häkkerid TORE andmebaasidest kätte saada isikuandmeid, mida asuti samaaegselt kuritarvitama. Kuna sissemurdmine avastati üsna kiirelt ja on praeguseks hetkeks peatatud, siis lekkinud andmed puudutavad vaid paarikümmet inimest, kellega me vajame viivitamatult kontakti võtmist.

Häkkerid kasutasid andmete kogumiseks nimedes olevaid enamlevinud tähti (lisatud tähesiku järjekorras) - E ja O ning R ja T. Isikuandmete kaitse eesmärgil ei saa me avaldada, kelle nimed jõudsid häkkerite valdustesse ja seetõttu palume KÕIGIL, kes on TORE liikmed, läbinud TORE koolitusi, kuuluvad TORE partnerite sekka ja kelle nimes esineb just eelnimetatud tähti, vastata kolmele lühiküsimusele. Vastuste põhjal saame anda tagasisidet, kas Teie andmed on lekkinud ja mida andmete kaitseks edasi teha. Kui Teie andmed jäid pahatahtlike tegijate poolt puutumata, siis on tagasiside lühike (andmed puutumata!).

Sinu nimi: *
Your answer
Kas oled: *
Viimane küsimus (testküsimus) - tõestamaks, et ka preagu istub arvuti taga mõtlev inimene, mitte "robot". Vaata tühja kaarti. Millise hea soovi inimkonnale Sa sinna kirjutaksid?
Captionless Image
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.