Přidej se k nám!
Ahoj.

Chceš využít svůj potenciál na plno? Rád/a by ses dále rozvíjel/a a získal/a hard i soft skills, které jsou dnes v životě a zaměstnání nezbytné? Chceš se při tom všem i dobře bavit a poznávat nové lidi?
Pak je pro Tebe Masarykova studentská unie to pravé místo!

Přidej se k nám a získej nové zkušenosti, praxi při studiu, kterou Ti potvrdíme, nové kamarády a známosti.
Jsme parta lidí, která vytváří největší studentské akce na Masarykově univerzitě, podílíme se na soubojích univerzit v hokeji. Každý rok pořádáme ples studentů MU nebo se podílíme na Studentském majálese.
Při vší té práci se taky nezapomínáme bavit. Každý semestr vyjíždíme na víkendovku a pravidelně máme teambuildingy.
A proč? Protože v Munii dbáme o naše lidi a o to, aby se měli dobře!
U nás si můžeš vybrat, co Tě baví! Máme marketingové oddělení, projektové oddělení, fundraisingové oddělení a oddělení lidských zdrojů. Každý si přijde na své!
Zaujala Tě naše myšlenka? Podívej se na nabídku pozic v jednotlivých oddělení.

Fundraising
Kde vzít v neziskovém sektoru finance? Jak oslovovat velké firmy a sponzory? Jak žádat o stipendia a granty?
Chtěl bys tohle umět? Zajímá Tě management neziskových organizací?
Pak je pro Tebe fundraisingové oddělení ta správná volba. Budeš u každé velké akce a celá MUNIE bude fungovat i díky Tobě!
Fundraisingový tým se skládá z lidí, kteří nikdy nezkazí žádnou srandu a nenechají nikoho ve štychu.
Díky práci ve fundraisingu získáš dovednosti a zkušenosti, které v reálném životě opravdu využiješ. A k tomu získáš kontakty a mnoho nových přátel.

Marketing
Toužíš propagovat největší události na Masarykově univerzitě, nebo by ses to rád/a naučil/a? Chceš se stát redaktorem, či snad šéfredaktorem? Umíš spravovat web, či Tě baví grafika? Rád/a vymýšlíš chytlávé popisky a jsi kreativní?
Nyní hledáme především správce sociálních sítí, ale skvělí redaktoři, webmasteři, grafici, střihači videí, kameramani a fotografové nebo kreativci se u nás jistě také uplatní!
Chceš být součástí marketingového oddělení MUNIE? Staneš se součástí týmu lidí, kteří se nikdy nenudí, nestále chrlí nové nápady a hlavně ví, kde se co děje!
Práce v marketingovém oddělení Tě nejen bude bavit, ale získáš i řadu dovedností a zkušeností, které můžeš vždy uplatnit.

Projekty
Zajímá Tě projektový management? Rád/a by sis zkusil/a, jaké to je vytvářet akce pro několik tisíc lidí? Taky i menší akce, které kulturně obohacují studentský život v Brně? Nebojíš se komunikovat a pracovat v týmu?
Pak se přidej do projektového oddělení. Do projektů hledáme akční lidi, kteří se budou podílet na organizaci plesu studentů Masarykovy univerzity, nebo například soubojů univerzit ve fotbale, florbale i hokeji. Kromě těchto klasik můžeš přijít s jakoukoli novou akcí, kterou můžeme zkusit zrealizovat. Ať už je to sport, kultura, či cokoli dalšího.
Tým projekťáků tvoří akční skupina lidí, která se ničeho nebojí a žádný úkol pro ně není nad jejich síly, protože si rádi kladou vysoké cíle.
Práce v projektovém oddělení Ti dá do života mnoho zkušeností, známostí, kontaktů i nových kamarádů. Tak neváhej!

Lidské zdroje (HR)
Baví Tě pomáhat ostatním? Chceš umět koordinovat a motivovat svoje kolegy a kamarády? Umíš dobře komunikovat, nebojíš se převzít iniciativu a jsi akční? Rád/a bys vytvářela teambuildingové akce?
Pak jsou lidské zdroje to pravé oddělení pro Tebe!
V lidských zdrojích, neboli HR (Human Resources), se staráme o členy MUNIE. Zajišťujeme hladkou komunikaci mezi jednotlivými odděleními, sbližujeme ostatní, pořádáme teambuildingy a zajišťujeme školení a další vzdělávání. Ovšem naší nejdůležitější činností je personální obsazení celé MUNIE, tudíž se taky velmi rychle dostaneš k náborovým strategiím a vedení pohovorů. Vše Tě naučíme a novým postupům se meze nekladou!
V HR oddělení získáš bohaté zkušenosti v oblasti personálního managementu a lidských zdrojů, ale také budeš v týmu lidí se srdíčkem na pravém místě, kteří se vždy vše snaží vyřešit a vždy za Tebou budou stát.
Pokud máš zájem stát se jedním z nás, stačí udělat jen drobnost.

Prosíme o vyplnění dotazníku. Pomůže nám Tě lépe poznat a zorganizovat nábor šitý na míru přímo Tobě!

Můžeš si také prohlédnout náš:
Web: http://munie.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/MUNIEBrno/
Instagram: https://www.instagram.com/munie_brno/

POZOR! Díky GDPR bychom Tě také rádi poprosili o souhlas se zpracováním Tvých osobních dat. To nám umožní Tě kontaktovat emailem a pozvat Tě k nám na pohovor. Souhlas najdeš v dotazníku a podrobnosti ohledně zpracování osobních údajů zde: https://docs.google.com/document/d/1Ahk8P2bzOoEqSlfwugT21TfYxDwxvEePHXo1D3mfpWQ/edit?usp=sharing

Have fun!
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Munie o. s.. Report Abuse