Přihláška na on-line tréninky improvizace pro začátečníky
Děkuji vám za zájem o trénink improvizace!

V průběhu prvních 4 lekcí na sobě zažijete základní principy improvizace, užijete si na sobě řadu cvičení a začnete zažívat, jak je trénink improvizace v životě užitečný.

Budeme se učit vypořádat s nejistotou, strachem z neznámého a všeho, na co se nejde připravit. Budeme se učit pohotově reagovat na nečekané situace, přijímat věci takové, jaké jsou, nebrat se tak vážně, tvořit s lehkostí bez obav “jestli je to dost dobré”, přijímat vlastní chybu a umět se sami sobě zasmát. To všechno ve spolupráci s ostatními. A nejlepší věc na tom všem - zaručeně se u toho budeme se výborně bavit a potkáte podobně naladěnou skupinu účastníků!

Cena je 1 600 Kč za 4 setkání v délce 2 hodiny. Prozatím není vypsán termín kurzů. Můžete se přihlásit a do přihlášky vyplnit svou termínovou preferenci.

Těším se na vás na tréninku!

Simona Trávníčková
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Jméno *
Příjmení *
E-mail *
Telefon *
Hlásím se na termín:
O jaký termín byste měli zájem?
Clear selection
Jaké jsou moje zkušenosti s improvizací? *
Proč se hlásím na on-line tréninky improvizace? *
Cokoli nám chcete sdělit, poznámky, komentáře...
Souhlasím se zpracováním osobních údajů *
Pro účely plnění povinností dle GDPR potřebujeme váš souhlas se zpracováním osobních údajů. Bez něj není možné vaši přihlášku evidovat, jelikož nemůžeme zpracovat vaše osobní údaje. Proto vás žádáme o vyplnění souhlasu se zpracováním osobních údajů. Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem Bafni, z. s., Simonu Trávníčkovou a subjekty, který budou postoupena tato práva s ohledem na organizaci workshopu, pro účel stanovený níže. Tento souhlas uděluji pro všechny údaje obsažené v tomto formuláři, a to po celou dobu 10  let ode dne udělení souhlasu. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně. Všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, a to do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle správci informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace správcem nadále zasílány), maximálně však na dobu 10 let. Sumarizované údaje z tohoto formuláře mohou být použity správcem pro statistické účely, a to pro vnitřní potřebu správce. Správce prohlašuje, že bude shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění stanoveného účelu a zpracovávat je pouze v souladu s účelem k němuž byly shromážděny. Fyzické osoby, které zpracovávají osobní údaje na základě smlouvy se správcem, a další osoby jsou povinni zachovávat mlčenlivost o osobních údajích, a to i po skončení pracovního poměru nebo prací. Bez udělení souhlasu ke zpracování osobních údajů není možné zasílat informace o workshopu. Udělený souhlas jde kdykoli odvolat.
Required
Souhlasím s obchodními podmínkami zveřejněnými na www.improvizacnikurzy.cz. *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy