Registreerimisvorm: muutuste juhtimise koolitus kliimavõrgustikule
Eestimaa Looduse Fond kutsub kõiki kliimavõrgustiku liikmeid osalema koolitusel muutuste juhtimisest.

Koolitus koosneb kahest virtuaalsest töötoast:
27. aprill kell 13.15 - 16.30
29. aprill kell 13.15 - 16.30

Lubame, et koolituselt saab kaasa nii teoreetilist teadmist, praktilisi tööriistu kui kogemuse mõjusast koostöö korraldamise katsetusest paljude osapooltega. On teada-tuntud tõsiasi, et kasulikuks õpikogemuseks tasub õppeprotsessis tegeleda mõne päriselt aktuaalse teemaga ja seepärast otsime töötubades lahendusi koostööks, mis aitaks kiiremini jõuda kliimaneutraalse Eestini.

Töötoad viib läbi Kristi Liiva, kes on Põhjamaade ärinõustamisettevõtte Miltton New Nordici kaasasutaja ja selle muutuste juhtimise tiimi juht. Enda tutvustusena ütleb ta, et on muutuste nõustaja. Lisaks pidevale õppimisele ja enesetäiendamisele on ta olnud osaline mitmete oluliste muutuste läbiviimisel. Olgu selleks siis Hansa- ja Hoiupanga kokkupanek, Eesti Energia ettevalmistamine elektrituru avanemiseks, Swedbanki peakontoris Stockholmis turunduse regionaalse juhtimismudeli loomine või valitsuse kommunikatsioonibüroo juhtimine Euroopa Liiduga ühinemise eel. Tema tööalane kogemus on väga mitmekülgne ja karjäär kulgenud läbi erinevate sektorite ja riikide. Samuti on ühiskondlike algatuste nagu SA Kiusamisvaba Kool ja Arvamusfestival, maaletooja.

Koolituseni on küll veel aega, kuid alustame registreerimist ning palun pane ka endal aeg kalendrisse juba kirja. Ootame Sind väga!

Koolitus on kliimavõrgustiku liikmetele tasuta, seda tänu Aktiivsete Kodanike Fondile.
Rohkem infot: Maris Jõgeva, Eestimaa Looduse Fond (maris.jogeva@elfond.ee)
Nimi:
Organisatsioon:
E-post:
Telefon:
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy