KIZLAR ATAKTA GÖNÜLLÜ BAŞVURU FORMU
Bu bir ön başvuru formudur; adaylara olumlu ya da olumsuz bilgi e-mail ile iletilecektir. KA genç kızlara rol model olabilecek nitelikte kadın gönüllüler ile gerçekleştirilen bir özgüven kazandırma projesi olması nedeniyle sadece kadın gönüllüler kabul edilmektedir.
Email address *
Kişisel Bilgilerin
Cep Telefonu Numaran *
Yaşadığın Şehir *
Doğum Tarihin *
MM
/
DD
/
YYYY
Mesleğin nedir; hangi pozisyonda, nerede çalışıyorsun? / Öğrenciysen okulun ve bölümün nedir ? *
Gönüllülük Bilgilerin
Daha önce herhangi bir gönüllülük deneyimin oldu mu? *
Gönüllülük deneyimin olduysa nerede ve nasıl olduğuna dair bize yaz
Daha önce Kızlar Atakta Projesi için Gönüllü Başvurusu yaptın mı? *
Önceki yıllarda Kızlar Atakta Projesinde gönüllü oldun mu?
Clear selection
Kızlar Atakta Projesinde gönüllülük yapmak istediğin tarih aralıklarını bize belirt.( Katılım sağlayabileceğin tarih aralıkları birden fazla ise lütfen uygun olanların hepsini işaretle ) *
Required
Kızlar Atakta Projesini nereden duydun? *
Kızlar Atakta Projesi senin için ne ifade ediyor? *
Kızlar Atakta gönüllülüğünden ne bekliyorsun ? Başvuru sebeplerini, konu hakkındaki heyecanını ve motivasyonunu bizimle paylaşmanı rica ediyoruz. *
Bu bölümde neden gönüllü olarak başvurmaya karar verdiğini, hangi motivasyonun seni harekete geçirdiğini paylaşmanı bekliyoruz. Sivil toplum tecrübelerinden, uzmanlık alanından, iş tecrübenden ve diğer yeteneklerinden bahsedebilirsin) (Bu bölümü detaylı doldurmanız başvurunuzun dikkate alınmasını sağlayacaktır)
Kızlar Atakta genç kızların spor, doğa ve takım çalışmaları ile zihinsel ve fiziki kapasitelerini arttırarak güçlenmelerini amaçlar. Bu nedenle projenin saha çalışmalarına hazırlık sürecinde gönüllülerimizin fiziksel kapasiteleri hakkında bilgi sahibi olmamız gerek.
Yüzme biliyor musun ? Biliyorsan hangi seviyede biliyorsun ? *
Kampçılık deneyimin var mı ? *
Varsa nerede ve kaç gün olduğuna dair bizi bilgilendir.
Herhangi bir sporla profesyonel ya da amatör olarak ilgilendin veya ilgileniyor musun ? *
Daha önceden ilgilendiğin veya şu an ilgilenmekte olduğun spor dalı varsa hangi dalda olduğunu bize yaz.
Biliyorsun ki KA projesi kamp ortamında doğa ile içiçe gerçekleşen bir proje; bu nedenle gönüllülük deneyimin esnasında seni etkileyecek herhangi bir fobin varsa bizi bilgilendir. (karanlık, yükseklik, derinlik, böcek vb.) *
Kızlar Atakta Projesinde saha gönüllülüğü dışında bize destek olabileceğin bir konu var mı ? (sponsorluk, ağ oluşturma vb.)
Sizi daha iyi tanımak adına özgeçmişinizi paylaşırsanız seviniriz.
* Başvurunuza ek özgeçmişinizi de göndermeniz değerlendirme aşamasında ekibimize yardımcı olur. (zorunlu değildir) e-posta: info@kizlaratakta.org** Dilersen neden gelmek istediğine dair bir motivasyon videosu çekip gönderebilirsin. Keyifle izlemeye hazırız.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.