Rejestracja uczestników do działań związanych z realizacją projektu "Rozwój gospodarczy poprzez aktywną współpracę między szkołami wyższymi a przedsiębiorstwami w polsko-niemieckim regionie przygranicznym" (akronim: REGDEV INT 109)
Szanowni Państwo,
Niniejszy formularz służy do rejestracji dla działań w ramach projektu Interreg INT109: "Rozwój gospodarczy poprzez aktywną współpracę między szkołami wyższymi a przedsiębiorstwami w polsko-niemieckim regionie przygranicznym". Do działań tych zalicza się wizyty studyjne w przedsiębiorstwach niemieckich i polskich, udział w dniach otwartych na terenie Polski i Niemiec, udział w warsztatach i szkoleniach, udział w konferencji z pracodawcami, udział w giełdach pracy na terenie Niemiec i Polski. Udział we wszystkich działaniach projektu jest bezpłatny. Organizatorzy ponoszą wszystkie koszty.
UCZESTNICTWO W PROJEKCIE NIE WYMAGA ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO.
Prosimy o wypełnienie wszystkich pól w poniższej ankiecie. Podanie danych osobistych jest związane z koniecznością podania tych informacji do odwiedzanych przedsiębiorstw jak i zrobieniem listy osób chętnych do uczestnictwa w naszych poszczególnych działaniach.
O zgłoszeniu się do danego działania decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc w poszczególnych działaniach jest ograniczona.
Bardzo dziękujemy za zgłoszenie się i poświęcenie czasu na wypełnienie ankiety.
Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Telefon kontaktowy *
Rok studiów *
Proszę podać na jakim kierunku/kierunkach aktualnie Pan/Pani studiuje? Proszę napisać pełną nazwę kierunku. *
W których działaniach chciałby Pan/Pani uczestniczyć *
Required
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy