Tule #maaleappi  üleskutse maa-ettevõtjale:  Anna siin teada  kuidas saame sind abi- ja tööjõu leidmisel aidata
Tule #maaleappi algatus aitab kokku viia abi- ja tööjõudu otsivad maa-ettevõtted selgelt suunatud vabatahtlike abiliste aitamissooviga. Algatuse eesmärgiks on leevendada eriolukorrast tingitud töökäte puudust eriti Eesti toidu tootjate jt maa-ettevõtetes.

Ole sa väike pereettevõte, farm, köögivilja- või maasikakasvataja, väiketööstus, metsa- või mesilaste pidaja -  kui on töö, mis vajab ära tegemist ja lisa abikäsi, anna endast märku!  Püüame kriisiolukorra järgselt leida lahenduse, millesse saavad oma panuse anda inimesed üle kogu Eesti  kas siis vabatahtliku abina talgute korras, tasustatud spetsialistina või hooajatöö tegijana.

Anna endast teada, kaardistame koos sinu vajadused ja  leiame koos lahenduse.

Lisainfoks - #maaleappi tegutsemise mudel on lihtne - kõik vabatahtlikud tööd ja kõik siinsed kohalikud inimesed, kes meie kaudu teile appi jõuavad, on meie vabatahtlik organiseerimispanus ja teie jaoks kindlasti tasuta, v.a. kui kokkulepe appi tuleva inimesega sisaldab tasutud tööd. Siis on aluseks leping temaga ja tasumine käib juba töötajatele otse. Inimesed, keda saame teie ettevõtmisesse tööle aidata siinsetest teistest rahvuskogukondadest, on oma vormilt rohkem töövahendus, mille tingimustes räägime läbi ja leiame mõistliku lahenduse. Tasu ei saa ka siinkohal mitte #maaleappi algatus, vaid kogukonna nimel lisatöö tegijad, et toetada ja rahastada läbi selle kogukonna kaasamisega seotud kulusid.

Sinu, #maaleappi,

René Kuulmann ja Evelyn Sepp
maaleappi@gmail.com
tel 372 502 8846
FB: Tule #maaleappi
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Ettevõtte nimi *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy