Přihláška na výroční konferenci RR v sobotu 24. listopadu 2018 v Brně
Tento formulář je určen pro hosty a členy RR, kteří se zúčastní pouze hlavního slavnostního programu v sobotu 24. listopadu. Pro činné členy RR – vedoucí a juniory – kteří se navíc zúčastní též páteční pracovní části, použijte prosím formulář na adrese https://goo.gl/forms/RuIH7kUuuXKX5pOx1

Konferenční poplatek (150 Kč/osoba) uhraďte prosím nejpozději do 3 dnů po odeslání přihlášky na účet RR Jihomoravký kraj 209323687/0300 s variabilním symbolem 25xx (xx = číslo hlídky resp. 2500 pro hosty) a do poznámky napište "Konference [jméno účastníka resp. číslo hlídky či název sboru pro více účastníků] ". TRIČKA S LOGEM KONFERENCE JIŽ NELZE OBJEDNAT.

Do úvodní kolonky "E-mailová adresa" uveďte prosím kontakt na osobu odpovědnou za přihlašování; na tuto adresu bude zasláno automatické potvrzení přihlášky a v první polovině listopadu též podrobné informace pro přihlášené účastníky.

Případné dotazy k přihlašování a platbám směřujte prosím na michal@35phrr.cz nebo 602 226 282 (Michal Jungmann).

Email address *
Přední hlídka / název sboru / město *
Napište prosím v podobě, jak má být uvedena na jmenovkách účastníků, např. "8. PH Zlín" nebo "AC Dolní Lhota" či "Kotěhůlky nad Labem". Pokud přihlašujete účastníky za více organizací, vyplňte prosím samostatné přihlášky, ať není na jmenovkách zmatek. Děkujeme!
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service