BáilaMe Cracow Bachata Festival 2020
Formularz rejestracyjny na BáilaMe Cracow Bachata Festival - Wielką Polską Integrację Bachatową która odbędzie się w Krakowie w dniach 1-03.05.2020
Email address *
O FESTIWALU
Przygotuj się na najważniejsze, w 100 procentach bachatowe wydarzenie taneczne w naszym kraju! Po raz drugi integrujemy tanecznie całą Polskę tworząc event, jakiego do tej pory nie było!

W dniach 1-3 maja 2020 w Krakowie odbędzie się druga edycja festiwalu
BáilaMe, czyli Wielkiej Polskiej Integracji Bachatowej!

Idea jest bardzo prosta. Po pierwsze integrujemy środowiska taneczne z
całej Polski - uczymy się od siebie, inspirujemy nawzajem, poznajemy i razem tańczymy. Jest z nami Kraków, Warszawa, Wrocław, Poznań, Trójmiasto, Łódź, Katowice, Lublin a nawet Berlin i Kijów. A to dopiero początek!

Po drugie stawiamy przede wszystkim na najlepszych polskich artystów i tancerzy, którzy swoim ogromnym talentem, wiedzą i doświadczeniem inspirują nas tanecznie każdego dnia.
REJESTRACJA
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Płeć *
Miasto *
Your answer
Numer Telefonu *
Your answer
Rodzaj Pass'a (Pass Type) *
Nazwa grupy zniżkowej
Your answer
Jaki jest Twój poziom taneczny? *
REGULAMIN
Oświadczam, że zapoznałam/em się i akceptuję regulamin festiwalu dostępny na stronie www.bailame.pl *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Bailame Dorota Chudzik (NIP: 6772447721, adres: ul. Kościelna 19, 34-220 Maków Podhalański) w celu przesyłania informacji związanych z rejestracją na festiwal, płatnością oraz innymi czynnościami związanymi z festiwalem, w tym promocją wydarzenia i oferty festiwalowej, na mój adres e-mail oraz numer telefonu podany w formularzu kontaktowym. Jednocześnie oświadczam, że zostałam poinformowana/poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: bailamefestival@gmail.com *
POLITYKA PRYWATNOŚCI
Administratorem Twoich danych osobowych w rozumieniu przepisów o ochronie danych osobowych jest Bailame Dorota Chudzik (NIP: 6772447721, ul. Kościelna 19, 34-220 Maków Podhalański).
Administrator będzie przechowywać Twoje dane osobowe dopóki nie wycofasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w związku z otrzymywaniem informacji drogą elektroniczną.

Masz prawo do:
- dostępu do swoich danych:
- żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania;
- uzyskania kopii danych
- przenoszenia danych do innego administratora danych
- wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.

W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody, przysługuje Ci prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Zaakceptuj wszystkie wymagane zgody i kliknij w przycisk "prześlij" aby dokończyć rejestrację.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy