PŘIHLÁŠKA DO KURZU POSLUŠNOSTI - Věra
Dobrý den, tento formulář je určen pro zájemce o mnou vedené kurzy poslušnosti a před jeho vyplněním si prosím přečtěte následující informace. Kurzy probíhají o víkendech a jsou určeny pro psy jakéhokoli věku. Jedna lekce trvá 60 minut.
Protože každý má jinou představu o výcviku psa, shrnula jsem zde nejzákladnější body, podle kterých se můžete rozhodnout, zda je tento kurz to pravé pro Vás a Vašeho psa.

1) Veškerý výcvik probíhá formou pozitivního posilování, což mimo jiné znamená, že psi jsou odměňováni za chování, které je vhodné. Proto je nutné, aby byli schopni jíst nabízené pamlsky. V případě, že je pes příliš rozrušen ostatními psy, lidmi a cizím prostředím a nebude jíst, je nutné mu nosit lepší odměny, např. vařené maso. Se psy nebudeme manipulovat ani je ke spolupráci nutit jinými způsoby než za pamlsky, proto je opravdu potřeba, abyste nosili takové odměny, které mu budou chutnat a budou pro něj dostatečné zajímavé.

2) Na kurzech není dovoleno psa bít, používat vodítko ke korekcím atd. Pokud byste chtěli, aby Vás pes poslouchal kvůli "respektu", případně prostě proto, že je to pes, nehlaste se, prosím, ke mně na kurz.

3) Vše, co se Váš pes naučí na cvičáku, je třeba trénovat hlavně venku na vycházkách a v ostatních rušných prostředích. Bohužel není možné, aby se pes naučil poslouchat díky jedné hodině týdně.

4) Smyslem kurzu není vyběhání a hra psů. Celou lekci se cvičí, možnost hry je po domluvě s trenérem. Na cvičáku i v jeho nejbližším prostoru (po vystoupení z auta, před bránou) jsou psi NA VODÍTKU.

Prosím, dodržujte bezpečnou vzdálenost od ostatních psů, do kontaktu psy pouštíme ideálně dle domluvy se všemi účastníky lekce a s trenérem.
Respektujte, prosím, že ne každý pes je zvědavý na kontakt s ostatními psy.

V případě zájmu doporučuji knížky Lidé a psi: Střet kultur, Konejšivé signály a Trénink je rozhovor, vše k dostání zde: http://plotknihy.cz/cs/

Email address *
Jméno psovoda *
Your answer
Telefonní číslo *
Your answer
Jméno psa *
Your answer
Datum narození psa *
Your answer
Plemeno psa *
Your answer
Ve výcviku psa jste
Setkal/a jste se někdy s pojmem klikr trénink/shaping?
Bližší informace o úvodní lekci kurzu, která proběhne v neděli 18.3.2018, Vám budou zaslány do mailu.
Zasláním této přihlášky souhlasíte se shromažďováním, uchováváním a zpracováním osobních údajů poskytnutých správci osobních údajů, ve smyslu ust. § 5 odst. 2 zk. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen "zákona"), kterým je Spolek Agility klub Třebíč, IČO: 02397226, se sídlem 675 74 Březník čp. 87. Prohlašujete, že jste si vědom(a) svých práv podle ust. § 12 a § 21zákona, a prohlašujete, že všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně. Správce (Spolek AK TR) prohlašuje, že bude shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění výše stanovenému účelu a zpracovávat je pouze v souladu s účelem k němuž byly shromážděny. Tento souhlas je svobodný a vědomý projev vůle subjektu údajů, jehož obsahem je svolení subjektu údajů se zpracováním osobních údajů. *
Datum *
MM
/
DD
/
YYYY
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms