Registrace na GUGTrip 2017
Informace
GUGTrip 2017 se bude konat od středy 9. srpna do neděle 13. srpna 2017 (tj. 5 dní a 4 nocí)
v prostorách Penzionu Horizont (https://goo.gl/maps/Gp4v8yjADU52) v čisté a krásné přírodě okresu Benecko v Krkonoších.

GUGTrip je unikátní akce, kterou pro vás pořádá GDG Prague s podporou GUG.cz jen jednou za rok.

Každý den na nás útočí nuda, stereotyp a stále stejná společenská dynamika. V práci, při cestování hromadnou dopravou, při věnování se koníčkům, rodině či dětem, nebo i doma. Velké či malé starosti a velké či malé radosti.

Pět zkušených organizátorů, kteří pro vás během roku oddaně připravují přednášky, hackathony nebo konference v GUG.cz se rozhodlo, že si od toho chce odpočinout. Že se chce na 5 dní osvobodit od stereotypu všedních dnů.

A nechceme u toho být sami!

Garant akce pro vás před lety připravil GUGTrip 2013, který se povedl. Zúčastnění na něj s nostalgií vzpomínají dodnes. Odnesli jsme si z něj pár poznámek. Pár věcí bude letos jinak.

GUGTrip je pěti-denní intenzívní zážitek. Jeho cílem je vytvořit všem zúčastněným tak silné vzpomínky, že vydrží nejméně jeden celý rok, ne-li déle.

Nevíme, jestli se nám to povede, ale víme, že u toho chceme být s vámi.

A na co že se můžete těšit?
======================

- na aktivity, zážitky a hry, které jinde nezažijete a nebo si nezahrajete
- na příběh, který (snad :-D) propojí všechny volné konce dohromady
- na příjemně strávených 5 dnů, které vás nabijí energií
- na poznání nových kamarádů, na akci se bude vyskytovat 5 organizátorů a (až) 19 účastníků.
- na malebnou venue, kterou budeme mít sami pro sebe
- na intenzívní zážitek

Co slibujeme?
============

1. Co se na GUGTripu stane, to na GUGTripu zůstává (kdo to chce zažít, musí se zúčastnit, nebudeme nic natáčet, fotit, ani publikovat)
2. Nebudeme vás nikdy k ničemu nutit (ale platí, že kdo se nějaké aktivity neúčastní, o kus zážitku se obírá ;))
3. Nevíme jak to celé dopadne, ale slibujeme, že se budeme snažit. Akci jsme připravovali půl roku a sami jsme zvědaví na výsledek - a na tvé dojmy ;).

Dopředu říkáme, že nejsme v pořádání akcí žádní profesionálové, neživíme se tím, jsme parta nadšenců, která má nějaké zkušenosti a pořádá akce ráda a s nadšením.

Co to stojí?
=========

GUGTrip je placenou akcí. Náklady na ubytování, stravu a rekvizity pro aktivity a program jsou vyšší, než si může naše nezisková organizace GUG.cz dovolit hradit z vlastní kapsy. Akce sama je ale nezisková a čas a úsilí organizátorů nijak neplatíte, neboť se nás všech 5 účastní akce jako dobrovolníci a nemáme z ní žádnou finanční odměnu (ale věříme, že si stejně jako vy, odneseme skvělé vzpomínky!).

GUGTrip stojí 3540 Kč na osobu a je nutné se zúčastnit na všechny 4 noci a 5 dnů (respektive je možné se zúčastnit dle libosti, ale je nutné všechny 4 noci a 5 dnů zaplatit). Platba bude probíhat předem na účet. Platební údaje budeme zasílat společně s potvrzením registrace.

Co všechno cena obsahuje:

- ubytování: 260 Kč/osoba/noc = 1040 Kč/4 noci
- jídlo: 200 Kč/osoba/oběd + večeře v blízko ležícím hotýlku, kde máme zarezervovaný salónek = 1000 Kč/5 dní (hotýlek má v sezóně hodně plno, budeme proto chodit na oběd ve 13:00 a na večeři v 19:00 aby nás tam uměli usadit)
- snídaně (budeme řešit nějak kolektivně, že my dopředu nakoupíme materiál a společně to ukuchtíme v naší venue): 50 Kč/osoba/den = 250 Kč
- náklady na rekvizity související s programem a aktivitami (tisky, zapůjčení věcí, apod.) = 1250 Kč/osoba

Jak se tam dostanu?
=================

- lze se koordinovaně dopravit vlastním autem (venue má 7 parkovacích míst, z toho 2 zaberou auta orgů), některé ze zbylých míst může využít auto tvoje, bylo by super, kdybys mohl/a vzít nějakého spolucestujícího
- také bude existovat něco jako hromadný vlak/autobus někam blízko, odkud můžeme eventuelně kyvadlově transportovat auty, apod.
- náklady na dopravu nejsou zahrnuty v poplatku za akci

Akce bude začínat společným obědem ve středu 9. srpna a končit obědem v neděli 13. srpna. Ve středu je vhodné přijet tedy během dopoledne, v neděle je pak možné odjet po obědě.

Kdo na akci bude?
===============

Akce je primárně pro dospělé, nejedná se o žádný "tábor" pro děti. Ideálně by ti tedy mělo být více než 18 let. Ale pokud jsi akční středoškolák a chtěl by ses i přes to zúčastnit (a nebude ti vadit společnost bandy dospěláků), tak registraci klidně vyplň a zkusíme zda půjde něco vymyslet ;).

FAQ
===

Mohu vzít svou přítelkyni/přítele?
> Rozhodně ano ;). Jen upozorňujeme že venue má 3 čtyřlůžkové a 4 třílůžkové pokoje, elektřinu, teplou vodu, žádný extra luxus. Je třeba s tím být OK. Registrační formulář prosím vyplňte oba.

Musím umět programovat abych se mohl/a účastnit?
> Ne ;). Sice velká část z organizátorů programuje, ale GUGTrip rozhodně není o programování. Ani o IT. Každý je vítán.

Můžu se akce zúčastnit, když nemluvím česky ale jen anglicky?
> Celá akce bude v češtině, takže by to moc nemělo smysl.

O akci je větší zájem, než je její kapacita, proto vyplnění tohoto formuláře automaticky neznamená potvrzení účasti. Do dvou týdnů od vyplnění formuláře (nejpozději však do 25. 7. 2017) se ti ozveme s informací o potvrzení tvé účasti (a s údaji pro převod poplatku za akci), nebo s případnou špatnou zprávou.

Více informací o akci najdeš na https://goo.gl/FyQdZA, kdybys měl/a jakékoli dotazy, neváhej se zeptat Tomáše na nanos311@gmail.com, rád ti na vše odpoví.

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms