Ангажирање на приватниот сектор во образованието за претприемништво
Датум и време: 12 јуни 2019, 12,00h
Локација: City hall Centre, Скопје
Агенда: http://bit.ly/2Wu5ZTN
Пријавувањето е отворено до 11.6.2019 (вторник)
Име и презиме *
Your answer
Е-маил *
Your answer
Организација/институција *
Your answer
Дали сакате да се претплатите на нашиот newsletter? *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service