Опитування програми допомоги сім'ям з дітьми, які постраждали від війни — ДРУГА ХВИЛЯ

Вітаємо!

Ви зайшли на сторінку опитування проєкту «Допомога у підготовці до холодів сім'ям з дітьми, які постраждали від війни».  Це недержавна ініціатива, що впроваджується благодійними організаціями Український фонд «Благополуччя дітей» та Diakonie Katastrophenhilfe (Німеччина).

ДО УВАГИ! Якщо Ви вже заповнювали анкету в першу хвилю, не потрібно заповнювати її повторно. Результати участі ми повідомимо Вам найближчими днями у смс-повідомленні.

Наша допомога призначена для родин із дітьми, які проживають у Білогородській, Борщагівській, Вишневій та Гостомельській територіальних громадах Бучанського району Київської області та мають статус ВПО або їхнє житло постраждало внаслідок воєнних дій.

Родини з дітьми, які пройдуть дослідження та будуть визнані найбільш вразливими, протягом трьох місяців отримуватимуть фінансову допомогу для покриття нагальних потреб у холодну пору року. 

Анкета відкрита для заповнення до 13 грудня. 

Перевірте, будь ласка, чи відповідає Ваша родина базовим критеріям участі в нашій програмі допомоги!

*Зверніть увагу, що сім’єю (родиною) ми вважаємо близьких родичів (чоловік/дружина, діти, батьки або брати чи сестри), котрі в даний момент проживають разом, мають спільний бюджет та ведуть спільне господарство.

Якщо з якоїсь причини Ви не можете заповнити онлайн-анкету самостійно, зверніться за допомогою на безкоштовну гарячу лінію проєкту: 0 800 407 030 (Пн.-Пт. з 10.00 до 18.00)


Sign in to Google to save your progress. Learn more

Ви чи інший член Вашої сім’ї маєте

*
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy