Sędek w Warszawie ● 48h
Formularz zgłoszeniowy
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Imię *
Nazwisko *
Nr telefonu *
Abyśmy mogli szybko się kontaktować w razie nieprzewidzianych sytuacji. Tylko do użytku wewnętrznego.
Zasady udziału
1. Wydarzenie „Sędek w Warszawie” odbywa się w ramach zadania „Ambasada Muzyki Tradycyjnej – 2017”, dofinansowanego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Miasto Stołeczne Warszawa. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Dom Tańca.

2. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczba miejsc w grupach, na zajęcia obowiązują zapisy przez formularz internetowy, dostępny pod adresem: https://goo.gl/forms/lKct1XdGP7OK1qLB3

3. Spotkania Orkiestry Taboru Kieleckiego nie mają limitu uczestników, ale również wymagają zgłoszenia przez ww. formularz.

4. W przypadku warsztatów składających się z kilku spotkań, miejsce rezerwujemy wyłącznie dla osób deklarujących udział w pełnym cyklu zajęć. Osoby nieobecne na zajęciach bez zgłoszenia rezygnacji nie będą miały możliwości udziału w warsztatach kolejnych edycji zadania „Ambasada Muzyki Tradycyjnej 2017”.

5. O rezerwacji miejsca na warsztatach poinformujemy w ciągu 48 godzin.

6. Aby zapewnić jak najlepsze spożytkowanie dostępnych miejsc warsztatowych, przyjmujemy następujące zasady rezygnacji z udziału w warsztatach:
- rezygnacje należy zgłaszać mailowo na adres ambasada@domtanca.art.pl
- rezygnacje zgłoszone do godz. 19:00 we wtorek 29.08.2017 puszczamy w niepamięć;
- osoby rezygnujące po godz. 19:00 we wtorek 29.08.2017, a przed godz. 18:00 w czwartek 31.08.2017 nie będą miały możliwości zarezerwowania bezpłatnego miejsca warsztatowego w trzech kolejnych naborach w ramach zadania „Ambasada Muzyki Tradycyjnej 2017”. Będą mogły uczestniczyć w warsztatach, jeśli w przeddzień zajęć będą dostępne wolne miejsca;
- osoby rezygnujące po godz. 19:00 w czwartek 31.08.2017 lub nieobecne na warsztatach bez zgłoszenia rezygnacji nie będą miały możliwości udziału w warsztatach kolejnych edycji zadania „Ambasada Muzyki Tradycyjnej 2017”.

7. Osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć w wydarzeniu pod opieką dorosłych.

8. Ubezpieczenie NW uczestnicy wykupują samodzielnie. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za wypadki i krzywdy (odpukać) poniesione przez uczestników w trakcie wydarzenia.

9. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za rzeczy pozostawione bez opieki i zaginione.

10. Udział w wydarzeniu oznacza zgodę na rejestrowanie wizerunku przez organizatorów w ramach wykonywania dokumentacji wydarzenia (wideo, audio, foto). Powstałe materiały zostaną wykorzystane do promocji działań statutowych Stowarzyszenia Dom Tańca. Taka dokumentacja ma duże znaczenie dla rozwoju ruchu muzyki tradycyjnej w Polsce.

11. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany programu.
Zgoda uczestnika *
Required
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy