Záujem o online konzultácie
Máte nápad na projekt či podujatie, ktoré zatraktívni Košický kraj v očiach domácich, ale aj zahraničných návštevníkov? Máte v pláne žiadať naň dotáciu od Košického samosprávneho kraja cez Výzvu programu Terra Incognita, no stále máte pochybnosti alebo nezodpovedané otázky?

Na všetky otázky týkajúce sa Vášho projektu/podujatia, v súvislosti s vyhlásenou Výzvou zodpovie Krajská organizácia cestovného ruchu Košice Región Turizmus.

Nechajte nám na Vás kontakt a my Vám zašleme email s predbežným časom Vašej konzultácie a odkaz, prostredníctvom ktorého sa na konzultáciu prihlásite.

Vyplnením tohto formulára sa zároveň zaväzujete pripojiť sa v daný čas na online konzultáciu.
Zaškrtnutím tohto políčka dotazníka súhlasíte so spracovaním osobných údajov uvedených v tomto dotazníku, ktorý bol pripravený s cieľom minimalizovať straty v cestovom ruchu v rámci Košického kraja. Potvrdzujete tiež, že svoj súhlas udeľujete dobrovoľne, že ste boli informovaní o svojom práve kedykoľvek súhlas odvolať. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracovania na základe súhlasu poskytnutého pred takýmto odňatím. Správcom Vašich osobných údajov v zmysle Nariadenia GDPR je spoločnosť Košice Región Turizmu, Hlavná 48, 040 01 Košice, IČO: 42 319 269. Príjemcami osobných údajov budú oprávnení zamestnanci poverení prevádzkovateľom vyhodnotiť údaje uvedené v dotazníku, Úrad Košického samosprávneho kraja, Ministerstvo dopravy a výstavby SR. Osobné údaje sa budú uchovávať po dobu 24 mesiacov. Máte právo na prístup k Vašim osobným údajom, opravu Vašich osobných údajov, vymazanie Vašich osobných údajov, právo na obmedzenie spracovania, právo na prenosnosť údajov a právo namietať proti spracovaniu. Máte tiež právo podať sťažnosť dozornému orgánu. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa ochrany vašich osobných údajov, kontaktujte nás na adrese: zo@eurotrading.sk *
Vaše meno a priezvisko *
Názov subjektu, ktorý zastupujete *
Váš email *
Do ktorej oblasti podpory sa chcete zapojiť?
Clear selection
Popíšte nám v krátkosti Váš projekt
Vaše tel. číslo - v prípade potreby Vás budeme o konzultáciách kontaktovať aj telefonicky
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy